TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kapele LK GRAPHIC CAP
adidas Kapele LK GRAPHIC CAP
adidas Kapele LK GRAPHIC CAP
adidas Kapele LK GRAPHIC CAP
adidas Kapele LK GRAPHIC CAP
adidas Kapele LK GRAPHIC CAP
adidas Kapele LK GRAPHIC CAP
adidas Kapele LK GRAPHIC CAP
adidas Kapele LK GRAPHIC CAP
adidas Kapele LK GRAPHIC CAP
Kodi i artikullit:
(FN1002)
adidas

adidas Kapele LK GRAPHIC CAP

Çmimi i mëparshëm
1.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
1.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
1.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • OSFY ONE SIZE
  • OSFM *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
OSFY ONE SIZE
OSFM

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
OSFY ONE SIZE
OSFM

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë