TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kapele BASEBALL 3-STRIPES
adidas Kapele BASEBALL 3-STRIPES
adidas Kapele BASEBALL 3-STRIPES
adidas Kapele BASEBALL 3-STRIPES
adidas Kapele BASEBALL 3-STRIPES
adidas Kapele BASEBALL 3-STRIPES
adidas Kapele BASEBALL 3-STRIPES
adidas Kapele BASEBALL 3-STRIPES
adidas Kapele BASEBALL 3-STRIPES
adidas Kapele BASEBALL 3-STRIPES
Kodi i artikullit:
(H31139)
adidas

adidas Kapele BASEBALL 3-STRIPES

Çmimi i mëparshëm
2.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • OSFM ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Kapelja adidas BBALL 3S CAP CT është e frymëzuar nga loja e bejsbollit. 3 vijat e famshme adidas plotësojnë pamjen e këtij modeli dhe mund ta pershtasni me çdo veshje tuajën. Specifikimet Kapele 100% pambuk Ngjyra:E kuqe/E bardhë Kodi i produktit: H31139 .
Detaje

Kapelja adidas BBALL 3S CAP CT është e frymëzuar nga loja e bejsbollit. 3 vijat e famshme adidas plotësojnë pamjen e këtij modeli dhe mund ta pershtasni me çdo veshje tuajën.

Specifikimet

  • Kapele
  • 100% pambuk
  • Ngjyra:E kuqe/E bardhë
  • Kodi i produktit: H31139
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Unisex
KATEGORIJABIH FA_TRAINING
Masa Masa EU Masa në cm
OSFM ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Kapelja adidas BBALL 3S CAP CT është e frymëzuar nga loja e bejsbollit. 3 vijat e famshme adidas plotësojnë pamjen e këtij modeli dhe mund ta pershtasni me çdo veshje tuajën.

Specifikimet

  • Kapele
  • 100% pambuk
  • Ngjyra:E kuqe/E bardhë
  • Kodi i produktit: H31139
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Unisex
KATEGORIJABIH FA_TRAINING
Masa Masa EU Masa në cm
OSFM ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele GM6269
Ky version i ri i azhurnuar sjell një ndjesi të butë dhe mbulim UV të ...
2.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kapele GM6278
Kapela adidas AEROREADY 3 - STRIPES BASEBALL CAP është një kombinim i dizaj...
2.900 LEK
Ndihmë