TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Kapele JORDAN CURVE BRIM ADJUSTABLE
NIKE Kapele JORDAN CURVE BRIM ADJUSTABLE
NIKE Kapele JORDAN CURVE BRIM ADJUSTABLE
NIKE Kapele JORDAN CURVE BRIM ADJUSTABLE
Kodi i artikullit:
(9A0569-R78)
NIKE

NIKE Kapele JORDAN CURVE BRIM ADJUSTABLE

Çmimi i mëparshëm
2.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • ONE SIZE ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Plotësoni veshjen e fëmijës tuaj me kapelën për fëmijë Nike Jordan. Është përbërë nga materiali twill dhe ndërtimi i gjashtë paneleve jep një pamje klasike. Rripi i rregullueshëm në pjesën e pasme lejon një përshtatje të përsosur ndërsa logoja e Jordan Jumpman Air në pjesën e përparme jep një pamje të veçantë sportive. Specifikim: Kapele për fëmijë Rrip i rregullueshëm i pasmë Materiali: 100% pambuk Ngjyra: E zezë .
Detaje

Plotësoni veshjen e fëmijës tuaj me kapelën për fëmijë Nike Jordan. Është përbërë nga materiali twill dhe ndërtimi i gjashtë paneleve jep një pamje klasike. Rripi i rregullueshëm në pjesën e pasme lejon një përshtatje të përsosur ndërsa logoja e Jordan Jumpman Air në pjesën e përparme jep një pamje të veçantë sportive.

Specifikim:

  • Kapele për fëmijë
  • Rrip i rregullueshëm i pasmë
  • Materiali: 100% pambuk
  • Ngjyra: E zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj CAP
Masa Masa EU Masa në cm
ONE SIZE ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Plotësoni veshjen e fëmijës tuaj me kapelën për fëmijë Nike Jordan. Është përbërë nga materiali twill dhe ndërtimi i gjashtë paneleve jep një pamje klasike. Rripi i rregullueshëm në pjesën e pasme lejon një përshtatje të përsosur ndërsa logoja e Jordan Jumpman Air në pjesën e përparme jep një pamje të veçantë sportive.

Specifikim:

  • Kapele për fëmijë
  • Rrip i rregullueshëm i pasmë
  • Materiali: 100% pambuk
  • Ngjyra: E zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj CAP
Masa Masa EU Masa në cm
ONE SIZE ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë