TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte JORDAN CURVE BRIM ADJUSTABLE
NIKE Produkte JORDAN CURVE BRIM ADJUSTABLE
NIKE Produkte JORDAN CURVE BRIM ADJUSTABLE
NIKE Produkte JORDAN CURVE BRIM ADJUSTABLE
Kodi i artikullit:
(9A0569-023)
NIKE

NIKE Produkte JORDAN CURVE BRIM ADJUSTABLE

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • ONE SIZE ONE SIZE
Ruani në listën e të preferuarave
Plotësoni veshjen e fëmijës tuaj me kapelën për fëmijë Nike Jordan. Është përbërë nga materiali twill dhe ndërtimi i gjashtë paneleve jep një pamje klasike. Rripi i rregullueshëm në pjesën e pasme lejon një përshtatje të përsosur ndërsa logoja e Jordan Jumpman Air në pjesën e përparme jep një pamje të veçantë sportive. Specifikim: Kapele për fëmijë Rrip i rregullueshëm i pasmë Materiali: 100% pambuk Ngjyra: E zezë .
Detaje

Plotësoni veshjen e fëmijës tuaj me kapelën për fëmijë Nike Jordan. Është përbërë nga materiali twill dhe ndërtimi i gjashtë paneleve jep një pamje klasike. Rripi i rregullueshëm në pjesën e pasme lejon një përshtatje të përsosur ndërsa logoja e Jordan Jumpman Air në pjesën e përparme jep një pamje të veçantë sportive.

Specifikim:

  • Kapele për fëmijë
  • Rrip i rregullueshëm i pasmë
  • Materiali: 100% pambuk
  • Ngjyra: E zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë