TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Kapele JAN JORDAN JUMPMAN AIR CAP
NIKE Kapele JAN JORDAN JUMPMAN AIR CAP
NIKE Kapele JAN JORDAN JUMPMAN AIR CAP
NIKE Kapele JAN JORDAN JUMPMAN AIR CAP
Kodi i artikullit:
(9A0128-023)
NIKE

NIKE Kapele JAN JORDAN JUMPMAN AIR CAP

Çmimi i mëparshëm
3.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.000 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • ONE ONE SIZE
  • ONE SIZE ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
KOLEKCIJA_HR JORDAN BRAND
Shkruaj CAP
Masa Masa EU Masa në cm
ONE ONE SIZE
ONE SIZE ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë