TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Kapele Y NK H86 CAP METAL SWOOSH
NIKE Kapele Y NK H86 CAP METAL SWOOSH
NIKE Kapele Y NK H86 CAP METAL SWOOSH
NIKE Kapele Y NK H86 CAP METAL SWOOSH
Kapele
Kodi i artikullit:
(AV8055-010)
NIKE

NIKE Kapele Y NK H86 CAP METAL SWOOSH

Çmimi i mëparshëm
2.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike H86 CAP METAL SWOOSH është një kapele për fëmijë unisex e destinuar për adoleshentë. Ka një dizajn të qëndrueshëm dhe modern që kontribuon në stilin autentik gjatë gjithë vitit. Kapelja ka një logo metalike Nike mbi të, si dhe vrima që sigurojnë ajrosje të vazhdueshme. Detaje

Nike H86 CAP METAL SWOOSH është një kapele për fëmijë unisex e destinuar për adoleshentë. Ka një dizajn të qëndrueshëm dhe modern që kontribuon në stilin autentik gjatë gjithë vitit. Kapelja ka një logo metalike Nike mbi të, si dhe vrima që sigurojnë ajrosje të vazhdueshme. Kjo kapele mund të kombinohet me të gjitha veshjet dhe shpejt do të bëhet aksesori i preferuar i modës për fëmijën tuaj.

Specifikim:

• Kapele sportive Unisex për fëmijë (8-14 vjeç)

• Logo e vogël prej metali Nike në pjesën e përparme

• Përbërja: poliester

• Kodi i artikullit: AV8055-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP YOUTH UNISEX
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_CATDESC CAP/HAT/VISOR, NSW OTHER SPORTS
Shkruaj CAP
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike H86 CAP METAL SWOOSH është një kapele për fëmijë unisex e destinuar për adoleshentë. Ka një dizajn të qëndrueshëm dhe modern që kontribuon në stilin autentik gjatë gjithë vitit. Kapelja ka një logo metalike Nike mbi të, si dhe vrima që sigurojnë ajrosje të vazhdueshme. Kjo kapele mund të kombinohet me të gjitha veshjet dhe shpejt do të bëhet aksesori i preferuar i modës për fëmijën tuaj.

Specifikim:

• Kapele sportive Unisex për fëmijë (8-14 vjeç)

• Logo e vogël prej metali Nike në pjesën e përparme

• Përbërja: poliester

• Kodi i artikullit: AV8055-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapele
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP YOUTH UNISEX
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_CATDESC CAP/HAT/VISOR, NSW OTHER SPORTS
Shkruaj CAP
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Kapele AV8055-657
Nike H86 CAP METAL SWOOSH është një kapele për fëmijë unisex...
2.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Kapele AV8055-451
Nike H86 CAP METAL SWOOSH është një kapele për fëmijë unisex...
2.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Kapele AV8055-100
Nike H86 CAP METAL SWOOSH është një kapele për fëmijë unisex...
2.200 LEK
Ndihmë