TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.4 TF
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.4 TF
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.4 TF
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.4 TF
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.4 TF
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.4 TF
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.4 TF
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.4 TF
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.4 TF
adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.4 TF
Këpucë futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(Q46429)
adidas

adidas Këpucë futbolli COPA SENSE.4 TF

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • Univerzalno *
 • 9- 44 27.1
 • 10- 45 1/3 28
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 11 46 28.4
 • 6 39 1/3 24.2
 • 7 40 2/3 25
 • 8 42 25.9
 • 9 43 1/3 26.7
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Lejoni atletet adidas COPA SENSE.4 të aktivizojnë potencialin tuaj të plotë në kontakt me topin. Këto këpucë futbolli për meshkuj ofrojnë rehati të jashtëzakonshme, kështu që ju qëndroni të fokusuar në atë që është e rëndësishme. Pjesa e sipërme e butë sintetike është krijuar për të zgjatur dhe lejuar kontrollin kur luani, dribloni dhe gjuani. Pjesa e gomës është projektuar për tërheqje optimale në sipërfaqet e barit natyral dhe artificial. Specifikim: Këpucë futbolli Lidhëse Sipërfaqja sintetike Ngjyra: e zezë .
Detaje

Lejoni atletet adidas COPA SENSE.4 të aktivizojnë potencialin tuaj të plotë në kontakt me topin.

Këto këpucë futbolli për meshkuj ofrojnë rehati të jashtëzakonshme, kështu që ju qëndroni të fokusuar në atë që është e rëndësishme.

Pjesa e sipërme e butë sintetike është krijuar për të zgjatur dhe lejuar kontrollin kur luani, dribloni dhe gjuani.

Pjesa e gomës është projektuar për tërheqje optimale në sipërfaqet e barit natyral dhe artificial.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli
 • Lidhëse
 • Sipërfaqja sintetike
 • Ngjyra: e zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
9- 44 27.1
10- 45 1/3 28
7- 41 1/3 25.5
8- 42 2/3 26.3
11 46 28.4
6 39 1/3 24.2
7 40 2/3 25
8 42 25.9
9 43 1/3 26.7

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Lejoni atletet adidas COPA SENSE.4 të aktivizojnë potencialin tuaj të plotë në kontakt me topin.

Këto këpucë futbolli për meshkuj ofrojnë rehati të jashtëzakonshme, kështu që ju qëndroni të fokusuar në atë që është e rëndësishme.

Pjesa e sipërme e butë sintetike është krijuar për të zgjatur dhe lejuar kontrollin kur luani, dribloni dhe gjuani.

Pjesa e gomës është projektuar për tërheqje optimale në sipërfaqet e barit natyral dhe artificial.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli
 • Lidhëse
 • Sipërfaqja sintetike
 • Ngjyra: e zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
9- 44 27.1
10- 45 1/3 28
7- 41 1/3 25.5
8- 42 2/3 26.3
11 46 28.4
6 39 1/3 24.2
7 40 2/3 25
8 42 25.9
9 43 1/3 26.7

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë