TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 ACADEMY CR7 FGMG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 ACADEMY CR7 FGMG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 ACADEMY CR7 FGMG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 ACADEMY CR7 FGMG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 ACADEMY CR7 FGMG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 ACADEMY CR7 FGMG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 ACADEMY CR7 FGMG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 ACADEMY CR7 FGMG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 ACADEMY CR7 FGMG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 ACADEMY CR7 FGMG
Këpucë futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DB2672-600)
NIKE

NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 ACADEMY CR7 FGMG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
11.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.200 LEK
Çmimi me zbritje
9.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5Y 37.5 23.5
 • 6Y 38.5 24
 • 4Y 36 23
 • 5.5Y 38 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Mercurial Superfly 8 Academy janë këpucë futbolli për fëmijë unisex që ofrojnë mbështetje për anëtarët më të vegjël dhe sjellin një shkëndijë pozitiviteti në fushë. Ato janë krijuar për të luajtur në bar natyral dhe artificial. Si një forcë e pandalshme në fushë, Cristiano Ronaldo ia atribuon aftësinë e tij punës serioze dhe një filozofie të të menduarit pozitiv. Materiali sintetik në pjesën e sipërme është bërë me një strukturë lehtësuese për vrapim më të mirë dhe kontroll më dominues të topit. Pjesa e sipërme Dynamic Fit është bërë për t'u përshtatur me këmbët e talenteve të reja të futbollit dhe për të siguruar mbështetje shtesë në ndeshje serioze. Lërini fëmijët tuaj të luajnë lojërat më të mira me këpucët e futbollit për fëmijë Nike Mercurial Superfly 8 Academy. Specifikim: Këpucë futbolli për fëmijë Unisex Për bar natyral dhe artificial Profil gjysmë i thellë Pjesa e sipërme: sintetikë .
Detaje

Nike Mercurial Superfly 8 Academy janë këpucë futbolli për fëmijë unisex që ofrojnë mbështetje për anëtarët më të vegjël dhe sjellin një shkëndijë pozitiviteti në fushë.

Ato janë krijuar për të luajtur në bar natyral dhe artificial.

Si një forcë e pandalshme në fushë, Cristiano Ronaldo ia atribuon aftësinë e tij punës serioze dhe një filozofie të të menduarit pozitiv.

Materiali sintetik në pjesën e sipërme është bërë me një strukturë lehtësuese për vrapim më të mirë dhe kontroll më dominues të topit.

Pjesa e sipërme Dynamic Fit është bërë për t'u përshtatur me këmbët e talenteve të reja të futbollit dhe për të siguruar mbështetje shtesë në ndeshje serioze.

Lërini fëmijët tuaj të luajnë lojërat më të mira me këpucët e futbollit për fëmijë Nike Mercurial Superfly 8 Academy.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për fëmijë Unisex
 • Për bar natyral dhe artificial
 • Profil gjysmë i thellë
 • Pjesa e sipërme: sintetikë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL CR7
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC HIGH TOP
PROD_BRNDMARKDESC ACD
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
5Y 37.5 23.5
6Y 38.5 24
4Y 36 23
5"Y 38 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Mercurial Superfly 8 Academy janë këpucë futbolli për fëmijë unisex që ofrojnë mbështetje për anëtarët më të vegjël dhe sjellin një shkëndijë pozitiviteti në fushë.

Ato janë krijuar për të luajtur në bar natyral dhe artificial.

Si një forcë e pandalshme në fushë, Cristiano Ronaldo ia atribuon aftësinë e tij punës serioze dhe një filozofie të të menduarit pozitiv.

Materiali sintetik në pjesën e sipërme është bërë me një strukturë lehtësuese për vrapim më të mirë dhe kontroll më dominues të topit.

Pjesa e sipërme Dynamic Fit është bërë për t'u përshtatur me këmbët e talenteve të reja të futbollit dhe për të siguruar mbështetje shtesë në ndeshje serioze.

Lërini fëmijët tuaj të luajnë lojërat më të mira me këpucët e futbollit për fëmijë Nike Mercurial Superfly 8 Academy.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për fëmijë Unisex
 • Për bar natyral dhe artificial
 • Profil gjysmë i thellë
 • Pjesa e sipërme: sintetikë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL CR7
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC HIGH TOP
PROD_BRNDMARKDESC ACD
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
5Y 37.5 23.5
6Y 38.5 24
4Y 36 23
5"Y 38 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë