TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 FG/MG
Këpucë futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DB0926-600)
NIKE

NIKE Këpucë futbolli JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 FG/MG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 3.5Y 35.5 22.5
  • 5.5Y 38 24
  • 4Y 36 23
  • 5Y 37.5 23.5
  • 6Y 38.5 24
  • 3Y 35 22
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Jr. Mercurial Superfly 8 Club CR7 TF janë këpucë futbolli për fëmijë të dizajnuara për të mbështetur lëvizjen e qëndrueshme dhe të shpejtë në fushë. Ato janë të frymëzuar nga loja e pandalshme e Cristiano Ronaldos. Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali sintetik i butë, ka një strukturë shtesë që mundëson vaprim më të mirë dhe kontakt më të saktë me topin. Pjesa e sipërme elastike dhe e rehatshme, Dynamic Fit mbulon zonën e kyçit të këmbës për një ndjenjë sigurie në çdo lëvizje. Pjesa e gomës është e qëndrueshme dhe siguron tërheqje të besueshme në terrenet e bëra nga bari artificial. Specifikim: • Këpucë futbolli për fëmijë për adoleshentë • Pjesa e sipërme: sintetikë, tekstile • Pjesa e poshtme gomë, për stabilizimin e lëvizjes .
Detaje

Nike Jr. Mercurial Superfly 8 Club CR7 TF janë këpucë futbolli për fëmijë të dizajnuara për të mbështetur lëvizjen e qëndrueshme dhe të shpejtë në fushë.

Ato janë të frymëzuar nga loja e pandalshme e Cristiano Ronaldos.

Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali sintetik i butë, ka një strukturë shtesë që mundëson vaprim më të mirë dhe kontakt më të saktë me topin.

Pjesa e sipërme elastike dhe e rehatshme, Dynamic Fit mbulon zonën e kyçit të këmbës për një ndjenjë sigurie në çdo lëvizje.

Pjesa e gomës është e qëndrueshme dhe siguron tërheqje të besueshme në terrenet e bëra nga bari artificial.

Specifikim:

• Këpucë futbolli për fëmijë për adoleshentë

• Pjesa e sipërme: sintetikë, tekstile

• Pjesa e poshtme gomë, për stabilizimin e lëvizjes

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL CR7
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC HIGH TOP
PROD_BRNDMARKDESC CLUB
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
3"Y 35.5 22.5
5"Y 38 24
4Y 36 23
5Y 37.5 23.5
6Y 38.5 24
3Y 35 22

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Jr. Mercurial Superfly 8 Club CR7 TF janë këpucë futbolli për fëmijë të dizajnuara për të mbështetur lëvizjen e qëndrueshme dhe të shpejtë në fushë.

Ato janë të frymëzuar nga loja e pandalshme e Cristiano Ronaldos.

Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali sintetik i butë, ka një strukturë shtesë që mundëson vaprim më të mirë dhe kontakt më të saktë me topin.

Pjesa e sipërme elastike dhe e rehatshme, Dynamic Fit mbulon zonën e kyçit të këmbës për një ndjenjë sigurie në çdo lëvizje.

Pjesa e gomës është e qëndrueshme dhe siguron tërheqje të besueshme në terrenet e bëra nga bari artificial.

Specifikim:

• Këpucë futbolli për fëmijë për adoleshentë

• Pjesa e sipërme: sintetikë, tekstile

• Pjesa e poshtme gomë, për stabilizimin e lëvizjes

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL CR7
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC HIGH TOP
PROD_BRNDMARKDESC CLUB
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
3"Y 35.5 22.5
5"Y 38 24
4Y 36 23
5Y 37.5 23.5
6Y 38.5 24
3Y 35 22

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë