TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG
Këpucë futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CV0843-760)
NIKE

NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ACADEMY FG/MG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
13.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.400 LEK
Çmimi me zbritje
10.700 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9 42.5 27
 • 7 40 25
 • 11 45 29
 • 8 41 26
 • 10.5 44.5 28.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 9.5 43 27.5
 • 8.5 42 26.5
 • 10 44 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
NIKE MERCURIAL SUPERFLY 8 ACADEMY janë këpucë futbolli nga linja Mercurial. Teknologjia Second-Skin Fit sjell rehati të jashtëzakonshme, kështu që ju do të ndiheni rehat me këto këpucë. Materialet sintetike nga të cilat është përbërë pjesa e sipërme ju lejojnë të tregoni talentin dhe krijimtarinë tuaj me shpejtësi të plotë. Teknologjia Dynamic-Fit mbron kyçin e këmbës dhe mbron gjithashtu këmbën tuaj. Këto këpuë futbolli u krijuan për te luajtur futboll. Ato janë krijuar për të treguar aftësitë tuaja të futbollit në fusha me bar me bar natyral dhe artificial. Akademia Nike SUPERFLY 8 shkon një hap më tej se modeli i mëparshëm nga e njëjta linjë. Dizajni i shkelqyer do t'ju mahnisë. SPECIFIKIM Specifikime Pjesa e sipërme: materiale sintetike Teknologjia NikeGrip .
Detaje

NIKE MERCURIAL SUPERFLY 8 ACADEMY janë këpucë futbolli nga linja Mercurial. Teknologjia Second-Skin Fit sjell rehati të jashtëzakonshme, kështu që ju do të ndiheni rehat me këto këpucë. Materialet sintetike nga të cilat është përbërë pjesa e sipërme ju lejojnë të tregoni talentin dhe krijimtarinë tuaj me shpejtësi të plotë. Teknologjia Dynamic-Fit mbron kyçin e këmbës dhe mbron gjithashtu këmbën tuaj. Këto këpuë futbolli u krijuan për te luajtur futboll. Ato janë krijuar për të treguar aftësitë tuaja të futbollit në fusha me bar me bar natyral dhe artificial. Akademia Nike SUPERFLY 8 shkon një hap më tej se modeli i mëparshëm nga e njëjta linjë. Dizajni i shkelqyer do t'ju mahnisë. SPECIFIKIM

Specifikime

 • Pjesa e sipërme: materiale sintetike
 • Teknologjia NikeGrip
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC HIGH TOP
PROD_BRNDMARKDESC ACD
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
9 42.5 27
7 40 25
11 45 29
8 41 26
10" 44.5 28.5
7" 40.5 25.5
9" 43 27.5
8" 42 26.5
10 44 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

NIKE MERCURIAL SUPERFLY 8 ACADEMY janë këpucë futbolli nga linja Mercurial. Teknologjia Second-Skin Fit sjell rehati të jashtëzakonshme, kështu që ju do të ndiheni rehat me këto këpucë. Materialet sintetike nga të cilat është përbërë pjesa e sipërme ju lejojnë të tregoni talentin dhe krijimtarinë tuaj me shpejtësi të plotë. Teknologjia Dynamic-Fit mbron kyçin e këmbës dhe mbron gjithashtu këmbën tuaj. Këto këpuë futbolli u krijuan për te luajtur futboll. Ato janë krijuar për të treguar aftësitë tuaja të futbollit në fusha me bar me bar natyral dhe artificial. Akademia Nike SUPERFLY 8 shkon një hap më tej se modeli i mëparshëm nga e njëjta linjë. Dizajni i shkelqyer do t'ju mahnisë. SPECIFIKIM

Specifikime

 • Pjesa e sipërme: materiale sintetike
 • Teknologjia NikeGrip
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC HIGH TOP
PROD_BRNDMARKDESC ACD
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
9 42.5 27
7 40 25
11 45 29
8 41 26
10" 44.5 28.5
7" 40.5 25.5
9" 43 27.5
8" 42 26.5
10 44 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë