TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 PRO FG
Këpucë futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CV0961-760)
NIKE

NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 PRO FG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
22.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
22.400 LEK
Çmimi me zbritje
17.900 LEK
Shuma e kursyer: 4.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8 41 26
 • 10.5 44.5 28.5
 • 8.5 42 26.5
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 11 45 29
 • 9 42.5 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
NIKE MERCURIAL SUPERFLY 8 PRO janë këpucë  futbolli për profesionistë nga linja Mercurial. Teknologjia Second-Skin Fit sjell rehati të jashtëzakonshme. Materialet sintetike nga të cilat është bërë pjesa e sipërme ju lejojnë të tregoni talentin dhe krijimtarinë tuaj me shpejtësi të plotë. Teknologjia Dynamic-Fit mbron kyçin e këmbës dhe mbështet këmbën tuaj. Ato janë bërë për të treguar aftësitë tuaja të futbollit në fusha pak të lagura me bar të shkurtër. Nike SUPERFLY 8 PRO shkon një hap më tej se modeli i mëparshëm nga e njëjta linjë. Dizajni mbresëlënës do t'ju kënaqë. Le të luajmë futboll, ne e duam futbollin. SPECIFIKIM PRODUKTI: Pjesa e sipërme: materiale sintetike Thumba të  teknologjisë NikeGrip .
Detaje

NIKE MERCURIAL SUPERFLY 8 PRO janë këpucë  futbolli për profesionistë nga linja Mercurial. Teknologjia Second-Skin Fit sjell rehati të jashtëzakonshme. Materialet sintetike nga të cilat është bërë pjesa e sipërme ju lejojnë të tregoni talentin dhe krijimtarinë tuaj me shpejtësi të plotë. Teknologjia Dynamic-Fit mbron kyçin e këmbës dhe mbështet këmbën tuaj. Ato janë bërë për të treguar aftësitë tuaja të futbollit në fusha pak të lagura me bar të shkurtër. Nike SUPERFLY 8 PRO shkon një hap më tej se modeli i mëparshëm nga e njëjta linjë. Dizajni mbresëlënës do t'ju kënaqë. Le të luajmë futboll, ne e duam futbollin.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Pjesa e sipërme: materiale sintetike
 • Thumba të  teknologjisë NikeGrip
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC HIGH TOP
PROD_BRNDMARKDESC PRO
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
8 41 26
10" 44.5 28.5
8" 42 26.5
9" 43 27.5
10 44 28
11 45 29
9 42.5 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

NIKE MERCURIAL SUPERFLY 8 PRO janë këpucë  futbolli për profesionistë nga linja Mercurial. Teknologjia Second-Skin Fit sjell rehati të jashtëzakonshme. Materialet sintetike nga të cilat është bërë pjesa e sipërme ju lejojnë të tregoni talentin dhe krijimtarinë tuaj me shpejtësi të plotë. Teknologjia Dynamic-Fit mbron kyçin e këmbës dhe mbështet këmbën tuaj. Ato janë bërë për të treguar aftësitë tuaja të futbollit në fusha pak të lagura me bar të shkurtër. Nike SUPERFLY 8 PRO shkon një hap më tej se modeli i mëparshëm nga e njëjta linjë. Dizajni mbresëlënës do t'ju kënaqë. Le të luajmë futboll, ne e duam futbollin.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Pjesa e sipërme: materiale sintetike
 • Thumba të  teknologjisë NikeGrip
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC HIGH TOP
PROD_BRNDMARKDESC PRO
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
8 41 26
10" 44.5 28.5
8" 42 26.5
9" 43 27.5
10 44 28
11 45 29
9 42.5 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë