TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Këpucë futbolli JR VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
Këpucë futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CV0811-760)
NIKE

NIKE Këpucë futbolli JR VAPOR 14 ACADEMY FG/MG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 3Y 35 22
  • 4Y 36 23
  • 6Y 38.5 24
  • 5Y 37.5 23.5
  • 4.5Y 36.5 23.5
  • 5.5Y 38 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Këpucët e futbollit Nike Mercurial Vapor 14 Academy të dizajnuara për lloje të ndryshme terrenesh. Këto këpucë futbolli ju japin shpejtësi falë thumbave të krijuar posaçërisht për vrapim të shpejtë dhe ndalim të papritur. Struktura ngjitëse e majës fleksibël ju jep kontroll të saktë të topit kur dribloni me shpejtësi më të madhe. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike, e cila u jep qëndrueshmëri këtyre këpucëve dhe ju bën më të lehtë pastrimin e tyre. Të dizajnuara për terrene të ndryshme, thumbat ju japin tërheqje të madhe në lëshim dhe kthesë të shpejtë. Pjesa e sipërme mbështillet rreth kyçit tuaj duke ju lënë me një ndjenjë natyrale dhe të shtrënguar. Le të luajmë futboll. Ne e duam futbollin. Specifikim: Këpucë futbolli për fëmijë Pjesa e  sipërme e përbërë nga sintetikë të qëndrueshëm .
Detaje

Këpucët e futbollit Nike Mercurial Vapor 14 Academy të dizajnuara për lloje të ndryshme terrenesh. Këto këpucë futbolli ju japin shpejtësi falë thumbave të krijuar posaçërisht për vrapim të shpejtë dhe ndalim të papritur. Struktura ngjitëse e majës fleksibël ju jep kontroll të saktë të topit kur dribloni me shpejtësi më të madhe. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike, e cila u jep qëndrueshmëri këtyre këpucëve dhe ju bën më të lehtë pastrimin e tyre. Të dizajnuara për terrene të ndryshme, thumbat ju japin tërheqje të madhe në lëshim dhe kthesë të shpejtë. Pjesa e sipërme mbështillet rreth kyçit tuaj duke ju lënë me një ndjenjë natyrale dhe të shtrënguar. Le të luajmë futboll. Ne e duam futbollin.

Specifikim:

  • Këpucë futbolli për fëmijë
  • Pjesa e  sipërme e përbërë nga sintetikë të qëndrueshëm
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC ACD
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
3Y 35 22
4Y 36 23
6Y 38.5 24
5Y 37.5 23.5
4"Y 36.5 23.5
5"Y 38 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Këpucët e futbollit Nike Mercurial Vapor 14 Academy të dizajnuara për lloje të ndryshme terrenesh. Këto këpucë futbolli ju japin shpejtësi falë thumbave të krijuar posaçërisht për vrapim të shpejtë dhe ndalim të papritur. Struktura ngjitëse e majës fleksibël ju jep kontroll të saktë të topit kur dribloni me shpejtësi më të madhe. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike, e cila u jep qëndrueshmëri këtyre këpucëve dhe ju bën më të lehtë pastrimin e tyre. Të dizajnuara për terrene të ndryshme, thumbat ju japin tërheqje të madhe në lëshim dhe kthesë të shpejtë. Pjesa e sipërme mbështillet rreth kyçit tuaj duke ju lënë me një ndjenjë natyrale dhe të shtrënguar. Le të luajmë futboll. Ne e duam futbollin.

Specifikim:

  • Këpucë futbolli për fëmijë
  • Pjesa e  sipërme e përbërë nga sintetikë të qëndrueshëm
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC ACD
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
3Y 35 22
4Y 36 23
6Y 38.5 24
5Y 37.5 23.5
4"Y 36.5 23.5
5"Y 38 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë