TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ELITE FG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ELITE FG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ELITE FG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ELITE FG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ELITE FG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ELITE FG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ELITE FG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ELITE FG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ELITE FG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ELITE FG
Këpucë futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CQ7635-760)
NIKE

NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ELITE FG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
37.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
37.300 LEK
Çmimi me zbritje
29.800 LEK
Shuma e kursyer: 7.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9.5 43 27.5
 • 9 42.5 27
 • 10 44 28
 • 11 45 29
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Këpucët e futbollit për meshkuj Nike Mercurial Vapor 14 Elite FG kanë një dizajn  i cili përdor sasinë më të vogël të mundshme të materialit, në mënyrë që të lëvizin sa më shpejt që të jetë e mundur. Pjesa e sipërme siguron rehati të qëndrueshme dhe shtresa e krijuar posaçërisht lejon një përgjigje të menjëhershme, për vrapim më të shpejtë me shpejtësi maksimale. Versioni i pjesës së sipërme të Flyknit është i pari i këtij lloji. Pjesa e përparme të këpucës përmban zonën Nike Aerotrak me groove, për përshpejtim shpërthyes. Crampons Chevron ofrojnë një kontroll shumë-drejtues në çdo hap. Teknologjia NikeGrip parandalon rrëshqitjen ndërsa loja nxehet. Specifikim: Për terrene pak të lagështa me bar të shkurtër Pjesa e sipërme Flyknit Zona Nike Aerotrak Crampons Chevron Teknologjia NikeGrip .
Detaje

Këpucët e futbollit për meshkuj Nike Mercurial Vapor 14 Elite FG kanë një dizajn  i cili përdor sasinë më të vogël të mundshme të materialit, në mënyrë që të lëvizin sa më shpejt që të jetë e mundur. Pjesa e sipërme siguron rehati të qëndrueshme dhe shtresa e krijuar posaçërisht lejon një përgjigje të menjëhershme, për vrapim më të shpejtë me shpejtësi maksimale. Versioni i pjesës së sipërme të Flyknit është i pari i këtij lloji. Pjesa e përparme të këpucës përmban zonën Nike Aerotrak me groove, për përshpejtim shpërthyes. Crampons Chevron ofrojnë një kontroll shumë-drejtues në çdo hap. Teknologjia NikeGrip parandalon rrëshqitjen ndërsa loja nxehet.

Specifikim:

 • Për terrene pak të lagështa me bar të shkurtër
 • Pjesa e sipërme Flyknit
 • Zona Nike Aerotrak
 • Crampons Chevron
 • Teknologjia NikeGrip
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC ELITE
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
8 41 26
8" 42 26.5
9" 43 27.5
9 42.5 27
10 44 28
11 45 29

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Këpucët e futbollit për meshkuj Nike Mercurial Vapor 14 Elite FG kanë një dizajn  i cili përdor sasinë më të vogël të mundshme të materialit, në mënyrë që të lëvizin sa më shpejt që të jetë e mundur. Pjesa e sipërme siguron rehati të qëndrueshme dhe shtresa e krijuar posaçërisht lejon një përgjigje të menjëhershme, për vrapim më të shpejtë me shpejtësi maksimale. Versioni i pjesës së sipërme të Flyknit është i pari i këtij lloji. Pjesa e përparme të këpucës përmban zonën Nike Aerotrak me groove, për përshpejtim shpërthyes. Crampons Chevron ofrojnë një kontroll shumë-drejtues në çdo hap. Teknologjia NikeGrip parandalon rrëshqitjen ndërsa loja nxehet.

Specifikim:

 • Për terrene pak të lagështa me bar të shkurtër
 • Pjesa e sipërme Flyknit
 • Zona Nike Aerotrak
 • Crampons Chevron
 • Teknologjia NikeGrip
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC ELITE
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
8 41 26
8" 42 26.5
9" 43 27.5
9 42.5 27
10 44 28
11 45 29

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë