TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ELITE CR7 FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ELITE CR7 FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ELITE CR7 FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ELITE CR7 FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ELITE CR7 FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ELITE CR7 FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ELITE CR7 FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ELITE CR7 FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ELITE CR7 FG
NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ELITE CR7 FG
Këpucë futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DB2858-600)
NIKE

NIKE Këpucë futbolli SUPERFLY 8 ELITE CR7 FG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
43.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
43.200 LEK
Çmimi me zbritje
34.600 LEK
Shuma e kursyer: 8.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 11 45 29
  • 8.5 42 26.5
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
  • 8 41 26
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL CR7
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC HIGH TOP
PROD_BRNDMARKDESC ELITE
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
8" 42 26.5
9" 43 27.5
10 44 28
8 41 26

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL CR7
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC HIGH TOP
PROD_BRNDMARKDESC ELITE
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
8" 42 26.5
9" 43 27.5
10 44 28
8 41 26

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë