TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Këpucë futbolli JR PHANTOM GT2 CLUB FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR PHANTOM GT2 CLUB FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR PHANTOM GT2 CLUB FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR PHANTOM GT2 CLUB FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR PHANTOM GT2 CLUB FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR PHANTOM GT2 CLUB FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR PHANTOM GT2 CLUB FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR PHANTOM GT2 CLUB FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR PHANTOM GT2 CLUB FG/MG
NIKE Këpucë futbolli JR PHANTOM GT2 CLUB FG/MG
Këpucë futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DC0823-167)
NIKE

NIKE Këpucë futbolli JR PHANTOM GT2 CLUB FG/MG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Çmimi me zbritje
5.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4Y 36 23
  • 6Y 38.5 24
  • 5.5Y 38 24
  • 5Y 37.5 23.5
  • 3.5Y 35.5 22.5
  • 3Y 35 22
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Jr. këpucët e futbollit për fëmijë Phantom GT2 Club FG / MG të destinuara për bar ose sipërfaqe artificiale, do t'u japin atyre stabilitetin dhe eksplozivitetin e nevojshëm në fushën e futbollit. Krahasuar me modelin e mëparshëm Phantom GT, ato shfaqin një dizajn të ri dhe përmirësojnë performancën në lojë. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike të lëmuar dhe është e qëndrueshme dhe e lehtë për tu mirëmbajtur. Pjesa e sipërme gjithashtu ofron të gjithë mbështetjen e nevojshme për përshpejtimin e papritur dhe ndryshimin e drejtimit në fushë. Specifikim: Të destinuara për futboll në bar ose sipërfaqe artificiale Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike .
Detaje

Nike Jr. këpucët e futbollit për fëmijë Phantom GT2 Club FG / MG të destinuara për bar ose sipërfaqe artificiale, do t'u japin atyre stabilitetin dhe eksplozivitetin e nevojshëm në fushën e futbollit. Krahasuar me modelin e mëparshëm Phantom GT, ato shfaqin një dizajn të ri dhe përmirësojnë performancën në lojë. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike të lëmuar dhe është e qëndrueshme dhe e lehtë për tu mirëmbajtur. Pjesa e sipërme gjithashtu ofron të gjithë mbështetjen e nevojshme për përshpejtimin e papritur dhe ndryshimin e drejtimit në fushë.

Specifikim:

  • Të destinuara për futboll në bar ose sipërfaqe artificiale
  • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT PHANTOM
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC CLUB
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
4Y 36 23
6Y 38.5 24
5"Y 38 24
5Y 37.5 23.5
3"Y 35.5 22.5
3Y 35 22

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Jr. këpucët e futbollit për fëmijë Phantom GT2 Club FG / MG të destinuara për bar ose sipërfaqe artificiale, do t'u japin atyre stabilitetin dhe eksplozivitetin e nevojshëm në fushën e futbollit. Krahasuar me modelin e mëparshëm Phantom GT, ato shfaqin një dizajn të ri dhe përmirësojnë performancën në lojë. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike të lëmuar dhe është e qëndrueshme dhe e lehtë për tu mirëmbajtur. Pjesa e sipërme gjithashtu ofron të gjithë mbështetjen e nevojshme për përshpejtimin e papritur dhe ndryshimin e drejtimit në fushë.

Specifikim:

  • Të destinuara për futboll në bar ose sipërfaqe artificiale
  • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT PHANTOM
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC CLUB
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
4Y 36 23
6Y 38.5 24
5"Y 38 24
5Y 37.5 23.5
3"Y 35.5 22.5
3Y 35 22

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë