TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.3 LL FG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.3 LL FG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.3 LL FG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.3 LL FG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.3 LL FG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.3 LL FG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.3 LL FG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.3 LL FG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.3 LL FG J
adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.3 LL FG J
Këpucë futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FY3257)
adidas

adidas Këpucë futbolli X SPEEDFLOW.3 LL FG J

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5 38 23.3
  • 3- 36 22.1
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 5- 38 2/3 23.8
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas X SPEEDFLOW.3 FIRM GROUND LACELESS janë këpucë futbolli për fëmijë unisex që ndryshojnë perceptimin e lojës. Mprehtësi, rrjedhshmëri, shpejtësi, kjo është ajo që ata ofrojnë në terrene me një sipërfaqe të fortë. Pjesa e sipërme e rrjetës siguron qëndrueshmëri, butësi dhe rehati të jashtëzakonshme, në mënyrë që kënaqësia e futbollit të jetë e plotë. Për më tepër, pjesa e sipërme përbëhet nga të paktën 20% materiale të ricikluara, të cilat përfaqësojnë përpjekjet e adidas për t'i dhënë fund përdorimit të mbeturinave plastike. Tabani i TPU siguron një ndjenjë të sigurt kur lëvizni në një sipërfaqe të fortë dhe siguron një përshpejtim shtesë në tokë. Bëhuni versioni më i shpejtë i vetes në adidas X SPEEDFLOW. 3 Specifikim: Këpucë futbolli për fëmijë Pjesa e sipërme: tekstile Ngjyra: e kuqe .
Detaje

adidas X SPEEDFLOW.3 FIRM GROUND LACELESS janë këpucë futbolli për fëmijë unisex që ndryshojnë perceptimin e lojës.

Mprehtësi, rrjedhshmëri, shpejtësi, kjo është ajo që ata ofrojnë në terrene me një sipërfaqe të fortë.

Pjesa e sipërme e rrjetës siguron qëndrueshmëri, butësi dhe rehati të jashtëzakonshme, në mënyrë që kënaqësia e futbollit të jetë e plotë.

Për më tepër, pjesa e sipërme përbëhet nga të paktën 20% materiale të ricikluara, të cilat përfaqësojnë përpjekjet e adidas për t'i dhënë fund përdorimit të mbeturinave plastike.

Tabani i TPU siguron një ndjenjë të sigurt kur lëvizni në një sipërfaqe të fortë dhe siguron një përshpejtim shtesë në tokë.

Bëhuni versioni më i shpejtë i vetes në adidas X SPEEDFLOW. 3

Specifikim:

  • Këpucë futbolli për fëmijë
  • Pjesa e sipërme: tekstile
  • Ngjyra: e kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Qëllimi Futboll
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Masa Masa EU Masa në cm
5 38 23.3
3- 36 22.1
4- 37 1/3 22.9
5- 38 2/3 23.8

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas X SPEEDFLOW.3 FIRM GROUND LACELESS janë këpucë futbolli për fëmijë unisex që ndryshojnë perceptimin e lojës.

Mprehtësi, rrjedhshmëri, shpejtësi, kjo është ajo që ata ofrojnë në terrene me një sipërfaqe të fortë.

Pjesa e sipërme e rrjetës siguron qëndrueshmëri, butësi dhe rehati të jashtëzakonshme, në mënyrë që kënaqësia e futbollit të jetë e plotë.

Për më tepër, pjesa e sipërme përbëhet nga të paktën 20% materiale të ricikluara, të cilat përfaqësojnë përpjekjet e adidas për t'i dhënë fund përdorimit të mbeturinave plastike.

Tabani i TPU siguron një ndjenjë të sigurt kur lëvizni në një sipërfaqe të fortë dhe siguron një përshpejtim shtesë në tokë.

Bëhuni versioni më i shpejtë i vetes në adidas X SPEEDFLOW. 3

Specifikim:

  • Këpucë futbolli për fëmijë
  • Pjesa e sipërme: tekstile
  • Ngjyra: e kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Qëllimi Futboll
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Masa Masa EU Masa në cm
5 38 23.3
3- 36 22.1
4- 37 1/3 22.9
5- 38 2/3 23.8

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë