TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 PRO FG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 PRO FG
Këpucë futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DA1175-176)
NIKE

NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 PRO FG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
19.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
19.400 LEK
Çmimi me zbritje
15.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10 44 28
 • 9 42.5 27
 • 8.5 42 26.5
 • 8 41 26
 • 11 45 29
 • 10.5 44.5 28.5
 • 9.5 43 27.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Shkëlqe në fushë me këpucët e futbolli Nike Tiempo Legend 9 Pro FG, versioni më i lehtë i këtij modeli deri më tani. Pjesa e përparme ka një strukturë të theksuar për driblim, kalim dhe gjuajtje të saktë. Pjesa e sipërme e lëkurës mbështetet nga pjesë me teksturë të butë me shtresë, për të bërë kontakt më të mirë me topin. Falë tabanit të ridizajnuar me shtrëngime strategjike, këto këpucë futbolli janë jashtëzakonisht të lehta dhe të qëndrueshme në një sipërfaqe të fortë. Zbuloni futbollin nga një këndvështrim tjetër, duke shijuar performancën më të lartë të modelit Tiempo Legend 9 Pro FG. Specifikim: Këpucë futbolli për të rritur Për të luajtur në sipërfaqe të forta Pjesa e sipërme: lëkurë, tekstile .
Detaje

Shkëlqe në fushë me këpucët e futbolli Nike Tiempo Legend 9 Pro FG, versioni më i lehtë i këtij modeli deri më tani. Pjesa e përparme ka një strukturë të theksuar për driblim, kalim dhe gjuajtje të saktë. Pjesa e sipërme e lëkurës mbështetet nga pjesë me teksturë të butë me shtresë, për të bërë kontakt më të mirë me topin. Falë tabanit të ridizajnuar me shtrëngime strategjike, këto këpucë futbolli janë jashtëzakonisht të lehta dhe të qëndrueshme në një sipërfaqe të fortë. Zbuloni futbollin nga një këndvështrim tjetër, duke shijuar performancën më të lartë të modelit Tiempo Legend 9 Pro FG.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për të rritur
 • Për të luajtur në sipërfaqe të forta
 • Pjesa e sipërme: lëkurë, tekstile
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT TIEMPO
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC PRO
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 28
9 42.5 27
8" 42 26.5
8 41 26
11 45 29
10" 44.5 28.5
9" 43 27.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Shkëlqe në fushë me këpucët e futbolli Nike Tiempo Legend 9 Pro FG, versioni më i lehtë i këtij modeli deri më tani. Pjesa e përparme ka një strukturë të theksuar për driblim, kalim dhe gjuajtje të saktë. Pjesa e sipërme e lëkurës mbështetet nga pjesë me teksturë të butë me shtresë, për të bërë kontakt më të mirë me topin. Falë tabanit të ridizajnuar me shtrëngime strategjike, këto këpucë futbolli janë jashtëzakonisht të lehta dhe të qëndrueshme në një sipërfaqe të fortë. Zbuloni futbollin nga një këndvështrim tjetër, duke shijuar performancën më të lartë të modelit Tiempo Legend 9 Pro FG.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për të rritur
 • Për të luajtur në sipërfaqe të forta
 • Pjesa e sipërme: lëkurë, tekstile
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT TIEMPO
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC PRO
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 28
9 42.5 27
8" 42 26.5
8 41 26
11 45 29
10" 44.5 28.5
9" 43 27.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë