TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 ELITE DF FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 ELITE DF FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 ELITE DF FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 ELITE DF FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 ELITE DF FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 ELITE DF FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 ELITE DF FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 ELITE DF FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 ELITE DF FG
NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 ELITE DF FG
Këpucë futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CZ9889-167)
NIKE

NIKE Këpucë futbolli PHANTOM GT2 ELITE DF FG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
39.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
39.800 LEK
Çmimi me zbritje
31.800 LEK
Shuma e kursyer: 8.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 11 45 29
 • 8 41 26
 • 10 44 28
 • 9.5 43 27.5
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bazuar në modelin GT, këpucët e futbollit Nike Phantom GT2 Elite FG kanë një dizajn dhe cilësi të përmirësuar që ju ndihmon të manovroni me saktësi topin. Ato janë krijuar për futboll në një sipërfaqe të fortë, kështu që ato sigurojnë stabilitet dhe tërheqje optimale. Dizajni i tyre thekson një majë të ndërtuar në mënyrë perfekte me një strukturë ngjitëse të përparme që rrit performancën e lojës. Ndërtimi i thurur Flyknit përshtatet në mënyrë të përkryer me këmbën, duke i siguruar asaj një mbështetje të sigurt gjatë lëvizjes. Teknologjia All Condition Control (ACC) ju jep kontroll të plotë në kushte të lagështa dhe të thata. Specifikim: Këpucë futbolli për të rritur Për lojë në sipërfaqe të forta Pjesa e sipërme: tekstile Teknologjia e të gjitha kushteve të kontrollit (ACC) .
Detaje

Bazuar në modelin GT, këpucët e futbollit Nike Phantom GT2 Elite FG kanë një dizajn dhe cilësi të përmirësuar që ju ndihmon të manovroni me saktësi topin. Ato janë krijuar për futboll në një sipërfaqe të fortë, kështu që ato sigurojnë stabilitet dhe tërheqje optimale. Dizajni i tyre thekson një majë të ndërtuar në mënyrë perfekte me një strukturë ngjitëse të përparme që rrit performancën e lojës. Ndërtimi i thurur Flyknit përshtatet në mënyrë të përkryer me këmbën, duke i siguruar asaj një mbështetje të sigurt gjatë lëvizjes. Teknologjia All Condition Control (ACC) ju jep kontroll të plotë në kushte të lagështa dhe të thata.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për të rritur
 • Për lojë në sipërfaqe të forta
 • Pjesa e sipërme: tekstile
 • Teknologjia e të gjitha kushteve të kontrollit (ACC)
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT PHANTOM
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC HIGH TOP
PROD_BRNDMARKDESC ELITE
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
8 41 26
10 44 28
9" 43 27.5
8" 42 26.5
9 42.5 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bazuar në modelin GT, këpucët e futbollit Nike Phantom GT2 Elite FG kanë një dizajn dhe cilësi të përmirësuar që ju ndihmon të manovroni me saktësi topin. Ato janë krijuar për futboll në një sipërfaqe të fortë, kështu që ato sigurojnë stabilitet dhe tërheqje optimale. Dizajni i tyre thekson një majë të ndërtuar në mënyrë perfekte me një strukturë ngjitëse të përparme që rrit performancën e lojës. Ndërtimi i thurur Flyknit përshtatet në mënyrë të përkryer me këmbën, duke i siguruar asaj një mbështetje të sigurt gjatë lëvizjes. Teknologjia All Condition Control (ACC) ju jep kontroll të plotë në kushte të lagështa dhe të thata.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për të rritur
 • Për lojë në sipërfaqe të forta
 • Pjesa e sipërme: tekstile
 • Teknologjia e të gjitha kushteve të kontrollit (ACC)
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT PHANTOM
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC HIGH TOP
PROD_BRNDMARKDESC ELITE
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
8 41 26
10 44 28
9" 43 27.5
8" 42 26.5
9 42.5 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë