TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 ACADEMY FG/MG
Këpucë futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DA1174-176)
NIKE

NIKE Këpucë futbolli LEGEND 9 ACADEMY FG/MG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
11.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.200 LEK
Çmimi me zbritje
9.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9.5 43 27.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 11 45 29
 • 9 42.5 27
 • 10 44 28
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 10.5 44.5 28.5
 • 7 40 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Luani një lojë më të mirë me këpucët e futbollit Nike Tiempo Legend 9 Academy FG / MG, versioni më i lehtë i këtij modeli deri më tani. Pjesa e përparme ka një strukturë të theksuar për driblim, kalim dhe gjuajtje të saktë. Pjesa e sipërme e lëkurës së viçit mbështetet nga pjesë me teksturë të butë me shtresë për të bërë kontakt më të mirë me topin. Falë tabanit të ridizajnuar me shtrëngime strategjike, këto këpucë futbolli janë jashtëzakonisht të lehta dhe të qëndrueshme në një sipërfaqe të fortë. Zbuloni futbollin nga një këndvështrim tjetër, duke shijuar performancën më të lartë të modelit Tiempo Legend 9 Academy FG / MG. Specifikim: Këpucë futbolli për të rritur Për të luajtur në bar të fortë, të shkurtër dhe të lagur Pjesa e sipërme: lëkurë, tekstile .
Detaje

Luani një lojë më të mirë me këpucët e futbollit Nike Tiempo Legend 9 Academy FG / MG, versioni më i lehtë i këtij modeli deri më tani. Pjesa e përparme ka një strukturë të theksuar për driblim, kalim dhe gjuajtje të saktë. Pjesa e sipërme e lëkurës së viçit mbështetet nga pjesë me teksturë të butë me shtresë për të bërë kontakt më të mirë me topin. Falë tabanit të ridizajnuar me shtrëngime strategjike, këto këpucë futbolli janë jashtëzakonisht të lehta dhe të qëndrueshme në një sipërfaqe të fortë. Zbuloni futbollin nga një këndvështrim tjetër, duke shijuar performancën më të lartë të modelit Tiempo Legend 9 Academy FG / MG.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për të rritur
 • Për të luajtur në bar të fortë, të shkurtër dhe të lagur
 • Pjesa e sipërme: lëkurë, tekstile
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT TIEMPO
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC ACD
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5
11 45 29
9 42.5 27
10 44 28
8 41 26
8" 42 26.5
10" 44.5 28.5
7 40 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Luani një lojë më të mirë me këpucët e futbollit Nike Tiempo Legend 9 Academy FG / MG, versioni më i lehtë i këtij modeli deri më tani. Pjesa e përparme ka një strukturë të theksuar për driblim, kalim dhe gjuajtje të saktë. Pjesa e sipërme e lëkurës së viçit mbështetet nga pjesë me teksturë të butë me shtresë për të bërë kontakt më të mirë me topin. Falë tabanit të ridizajnuar me shtrëngime strategjike, këto këpucë futbolli janë jashtëzakonisht të lehta dhe të qëndrueshme në një sipërfaqe të fortë. Zbuloni futbollin nga një këndvështrim tjetër, duke shijuar performancën më të lartë të modelit Tiempo Legend 9 Academy FG / MG.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për të rritur
 • Për të luajtur në bar të fortë, të shkurtër dhe të lagur
 • Pjesa e sipërme: lëkurë, tekstile
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT TIEMPO
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC ACD
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5
11 45 29
9 42.5 27
10 44 28
8 41 26
8" 42 26.5
10" 44.5 28.5
7 40 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë