TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .3 LL FG
adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .3 LL FG
Këpucë futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FY6295)
adidas

adidas Këpucë futbolli PREDATOR FREAK .3 LL FG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
14.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.500 LEK
Çmimi me zbritje
11.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9 43 1/3 26.7
 • 6 39 1/3 24.2
 • 7 40 2/3 25
 • 9- 44 27.1
 • 8 42 25.9
 • 10- 45 1/3 28
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8- 42 2/3 26.3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Të dizenjuara sipas teknologjive më të fundit, këpucët e futbollit për meshkuj adidas PREDATOR FREAK .3 janë krijuar për të luajtur në lloje të ndryshme të terrenit të fortë. Pjesa e sipërme sintetike me mikroteksturë dhe elementë dominues të printuar 3D Demonscale siguron gjuajtje të përsosur dhe kontroll të jashtëzakonshëm të topit. Çlironi natyrën tuaj sportive dhe jini të pandalshëm në fushë me këpucë futbolli adidas PREDATOR FREAK .3. Ata janë një partner i besueshëm që nuk do t'ju zhgënjejë në rrugën drejt suksesit. Specifikim: Këpucë futbolli për meshku Për të luajtur në terrene të forta dhe bar natyror Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike Ngjyra: E kuqe .
Detaje

Të dizenjuara sipas teknologjive më të fundit, këpucët e futbollit për meshkuj adidas PREDATOR FREAK .3 janë krijuar për të luajtur në lloje të ndryshme të terrenit të fortë. Pjesa e sipërme sintetike me mikroteksturë dhe elementë dominues të printuar 3D Demonscale siguron gjuajtje të përsosur dhe kontroll të jashtëzakonshëm të topit. Çlironi natyrën tuaj sportive dhe jini të pandalshëm në fushë me këpucë futbolli adidas PREDATOR FREAK .3. Ata janë një partner i besueshëm që nuk do t'ju zhgënjejë në rrugën drejt suksesit.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për meshku
 • Për të luajtur në terrene të forta dhe bar natyror
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Ngjyra: E kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
9 43 1/3 26.7
6 39 1/3 24.2
7 40 2/3 25
9- 44 27.1
8 42 25.9
10- 45 1/3 28
7- 41 1/3 25.5
8- 42 2/3 26.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Të dizenjuara sipas teknologjive më të fundit, këpucët e futbollit për meshkuj adidas PREDATOR FREAK .3 janë krijuar për të luajtur në lloje të ndryshme të terrenit të fortë. Pjesa e sipërme sintetike me mikroteksturë dhe elementë dominues të printuar 3D Demonscale siguron gjuajtje të përsosur dhe kontroll të jashtëzakonshëm të topit. Çlironi natyrën tuaj sportive dhe jini të pandalshëm në fushë me këpucë futbolli adidas PREDATOR FREAK .3. Ata janë një partner i besueshëm që nuk do t'ju zhgënjejë në rrugën drejt suksesit.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për meshku
 • Për të luajtur në terrene të forta dhe bar natyror
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Ngjyra: E kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
9 43 1/3 26.7
6 39 1/3 24.2
7 40 2/3 25
9- 44 27.1
8 42 25.9
10- 45 1/3 28
7- 41 1/3 25.5
8- 42 2/3 26.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë