TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ACADEMY FG/MG
Këpucë futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CU5691-760)
NIKE

NIKE Këpucë futbolli VAPOR 14 ACADEMY FG/MG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
12.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.000 LEK
Çmimi me zbritje
9.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8.5 42 26.5
 • 10 44 28
 • 11 45 29
 • 9.5 43 27.5
 • 8 41 26
 • 7.5 40.5 25.5
 • 7 40 25
 • 9 42.5 27
 • 10.5 44.5 28.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Ju do të luani edhe më shpejt me këpucët e futbollit Nike Mercurial Vapor 14 Academy të dizajnuara për lloje të ndryshme terrenesh. Këto këpucë futbolli ju japin shpejtësi falë thumbave të krijuar posaçërisht për vrapim të shpejtë dhe ndalim të papritur. Struktura ngjitëse e majës fleksibël ju jep kontroll të saktë të topit kur dribloni me shpejtësi më të madhe. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike, e cila u jep qëndrueshmëri këtyre këpucëve dhe ju bën më të lehtë pastrimin e tyre. Të dizajnuara për terrene të ndryshme, thumbat konik ju japin tërheqje të madhe me lëshim dhe kthesë të shpejtë. Le të luajmë futboll. Ne e duam futbollin. Specifikim: Këpucë futbolli për meshkuj Pjesa e sipërme sintetike, e qëndrueshme .
Detaje

Ju do të luani edhe më shpejt me këpucët e futbollit Nike Mercurial Vapor 14 Academy të dizajnuara për lloje të ndryshme terrenesh. Këto këpucë futbolli ju japin shpejtësi falë thumbave të krijuar posaçërisht për vrapim të shpejtë dhe ndalim të papritur. Struktura ngjitëse e majës fleksibël ju jep kontroll të saktë të topit kur dribloni me shpejtësi më të madhe. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike, e cila u jep qëndrueshmëri këtyre këpucëve dhe ju bën më të lehtë pastrimin e tyre. Të dizajnuara për terrene të ndryshme, thumbat konik ju japin tërheqje të madhe me lëshim dhe kthesë të shpejtë. Le të luajmë futboll. Ne e duam futbollin.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për meshkuj
 • Pjesa e sipërme sintetike, e qëndrueshme
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC ACD
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
8" 42 26.5
10 44 28
11 45 29
9" 43 27.5
8 41 26
7" 40.5 25.5
7 40 25
9 42.5 27
10" 44.5 28.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Ju do të luani edhe më shpejt me këpucët e futbollit Nike Mercurial Vapor 14 Academy të dizajnuara për lloje të ndryshme terrenesh. Këto këpucë futbolli ju japin shpejtësi falë thumbave të krijuar posaçërisht për vrapim të shpejtë dhe ndalim të papritur. Struktura ngjitëse e majës fleksibël ju jep kontroll të saktë të topit kur dribloni me shpejtësi më të madhe. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike, e cila u jep qëndrueshmëri këtyre këpucëve dhe ju bën më të lehtë pastrimin e tyre. Të dizajnuara për terrene të ndryshme, thumbat konik ju japin tërheqje të madhe me lëshim dhe kthesë të shpejtë. Le të luajmë futboll. Ne e duam futbollin.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për meshkuj
 • Pjesa e sipërme sintetike, e qëndrueshme
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Këpucë futbolli
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC ACD
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj FOOTBALL BOOTS
Masa Masa EU Masa në cm
8" 42 26.5
10 44 28
11 45 29
9" 43 27.5
8 41 26
7" 40.5 25.5
7 40 25
9 42.5 27
10" 44.5 28.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë