TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum JG HOOD COT TS
adidas Kostum JG HOOD COT TS
adidas Kostum JG HOOD COT TS
adidas Kostum JG HOOD COT TS
adidas Kostum JG HOOD COT TS
adidas Kostum JG HOOD COT TS
adidas Kostum JG HOOD COT TS
adidas Kostum JG HOOD COT TS
adidas Kostum JG HOOD COT TS
adidas Kostum JG HOOD COT TS
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FM6416)
adidas

adidas Kostum JG HOOD COT TS

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 4.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 140 9-10Y
 • 152 11-12Y
 • 128 7-8Y
 • 164 13-14Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas JG HOOD COT TS është një kostum për fëmijë që është një set ideal për të gjithë adoleshentët gjatë ditëve të ftohta. Pavarësisht nëse është zgjedhje për një shëtitje gjatë fundjavave, apo ecje në të ftohtë, falë prerjes së saj të ngushtë, ky kostum i përshtatet në mënyrë të përsosur trupit tuaj, duke siguruar të gjithë ngrohtësinë dhe rehatinë e nevojshme. Detaje

adidas JG HOOD COT TS është një kostum për fëmijë që është një set ideal për të gjithë adoleshentët gjatë ditëve të ftohta.

Pavarësisht nëse është zgjedhje për një shëtitje gjatë fundjavave, apo ecje në të ftohtë, falë prerjes së saj të ngushtë, ky kostum i përshtatet në mënyrë të përsosur trupit tuaj, duke siguruar të gjithë ngrohtësinë dhe rehatinë e nevojshme.

Pjesa e sipërme e kostumit është një bluze që ka kapuç dhe zinxhir, kështu që lehtësisht mund ta kombinoni me të tjera veshje nëse është e nevojshme.

I përbërë prej pëlhure të butë, ky set me dy pjesë për vajzat siguron rehati gjatë aktiviteteve sportive gjatë gjithë ditës.

Specifikim:

 • Veshje për vajza adoleshente
 • Pjesa e sipërme e setit është një bluze me kapuç, zinxhir dhe xhep
 • Pjesa e poshtme e setit janë një tuta sportive me një brez elastik dhe xhepa anësorë
 • Përbërja: 70% pambuk, 30% poliester i ricikluar
 • Ngjyra: rozë  /e bardhë
 • Kodi i artikullit: FM6416
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
Masa Masa EU Masa në cm
140 9-10Y
152 11-12Y
128 7-8Y
164 13-14Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas JG HOOD COT TS është një kostum për fëmijë që është një set ideal për të gjithë adoleshentët gjatë ditëve të ftohta.

Pavarësisht nëse është zgjedhje për një shëtitje gjatë fundjavave, apo ecje në të ftohtë, falë prerjes së saj të ngushtë, ky kostum i përshtatet në mënyrë të përsosur trupit tuaj, duke siguruar të gjithë ngrohtësinë dhe rehatinë e nevojshme.

Pjesa e sipërme e kostumit është një bluze që ka kapuç dhe zinxhir, kështu që lehtësisht mund ta kombinoni me të tjera veshje nëse është e nevojshme.

I përbërë prej pëlhure të butë, ky set me dy pjesë për vajzat siguron rehati gjatë aktiviteteve sportive gjatë gjithë ditës.

Specifikim:

 • Veshje për vajza adoleshente
 • Pjesa e sipërme e setit është një bluze me kapuç, zinxhir dhe xhep
 • Pjesa e poshtme e setit janë një tuta sportive me një brez elastik dhe xhepa anësorë
 • Përbërja: 70% pambuk, 30% poliester i ricikluar
 • Ngjyra: rozë  /e bardhë
 • Kodi i artikullit: FM6416
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
Masa Masa EU Masa në cm
140 9-10Y
152 11-12Y
128 7-8Y
164 13-14Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë