TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum YB TS ENTRY
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GL4325)
adidas

adidas Kostum YB TS ENTRY

Çmimi i mëparshëm
7.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.200 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 128 7-8Y
  • 116 5-6Y
  • 140 9-10Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
128 7-8Y
116 5-6Y
140 9-10Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
128 7-8Y
116 5-6Y
140 9-10Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë