TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum YB TS ENTRY
adidas Kostum YB TS ENTRY
adidas Kostum YB TS ENTRY
adidas Kostum YB TS ENTRY
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GL4325)
adidas

adidas Kostum YB TS ENTRY

Çmimi i mëparshëm
7.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.200 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 128 7-8Y
  • 116 5-6Y
  • 140 9-10Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
SILUETA_HR TRACKSUIT
Masa Masa EU Masa në cm
128 7-8Y
116 5-6Y
140 9-10Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
SILUETA_HR TRACKSUIT
Masa Masa EU Masa në cm
128 7-8Y
116 5-6Y
140 9-10Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë