TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Kostum G NSW TRK SUIT TRICOT
NIKE Kostum G NSW TRK SUIT TRICOT
NIKE Kostum G NSW TRK SUIT TRICOT
NIKE Kostum G NSW TRK SUIT TRICOT
NIKE Kostum G NSW TRK SUIT TRICOT
NIKE Kostum G NSW TRK SUIT TRICOT
NIKE Kostum G NSW TRK SUIT TRICOT
NIKE Kostum G NSW TRK SUIT TRICOT
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CU8374-010)
NIKE

NIKE Kostum G NSW TRK SUIT TRICOT

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
7.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.500 LEK
Çmimi me zbritje
6.000 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS 7-8Y
 • S 9-10Y
 • M 11-12Y
 • L 12-13Y
 • XL 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Big Kids 'Tracksuit është një kostum për fëmijë i krijuar për vajza. Kujtojuni fëmijëve tuaj rrënjët sportive me këtë kostum Nike. Detaje

Nike Sportswear Big Kids 'Tracksuit është një kostum për fëmijë i krijuar për vajza.

Kujtojuni fëmijëve tuaj rrënjët sportive me këtë kostum Nike.

Ky kostum klasik ka një bluzë dhe tuta për shumë qëllime që mund t’i vishni së bashku ose t’i kombinoni veçmas.

Materiali nga i cili është i përbërë kostumi sportiv është i butë dhe i lehtë për të siguruar një komoditet të lartë.

Shiriti i madh i logos me nënshkrimin Nike i bën të vegjlit tuaj tërheqës në këtë veshje sportive.

Specifikim:

 • Prerje standarde për një ndjesi relaksuese dhe të lehtë
 • Xhepa anësorë
 • Pjesa e sipërme: zinxhir në të gjithë gjatësinë
 • Pjesa e poshtme: brez elastik
 • Kodi i produktit: CU8374-010
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
GMO_CONSUMER_GROUP GIRLS
GPO_FRSTOFRDT NO FRANCHISE
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_BRNDMARKDESC STYLE ESSENTIALS YA
PROD_CATDESC TWO PIECE SET
SILUETA_HR TRACKSUIT
Masa Masa EU Masa në cm
XS 7-8Y
S 9-10Y
M 11-12Y
L 12-13Y
XL 14-15Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Sportswear Big Kids 'Tracksuit është një kostum për fëmijë i krijuar për vajza.

Kujtojuni fëmijëve tuaj rrënjët sportive me këtë kostum Nike.

Ky kostum klasik ka një bluzë dhe tuta për shumë qëllime që mund t’i vishni së bashku ose t’i kombinoni veçmas.

Materiali nga i cili është i përbërë kostumi sportiv është i butë dhe i lehtë për të siguruar një komoditet të lartë.

Shiriti i madh i logos me nënshkrimin Nike i bën të vegjlit tuaj tërheqës në këtë veshje sportive.

Specifikim:

 • Prerje standarde për një ndjesi relaksuese dhe të lehtë
 • Xhepa anësorë
 • Pjesa e sipërme: zinxhir në të gjithë gjatësinë
 • Pjesa e poshtme: brez elastik
 • Kodi i produktit: CU8374-010
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
GMO_CONSUMER_GROUP GIRLS
GPO_FRSTOFRDT NO FRANCHISE
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_BRNDMARKDESC STYLE ESSENTIALS YA
PROD_CATDESC TWO PIECE SET
SILUETA_HR TRACKSUIT
Masa Masa EU Masa në cm
XS 7-8Y
S 9-10Y
M 11-12Y
L 12-13Y
XL 14-15Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë