TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
Kostum për femra
Kodi i artikullit:
(GM5534)
adidas

adidas Kostum W 3S TR TS

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ESSENTIALS TRACKSUIT është një kostum sportiv për femra që ofron një pamje klasike sportive. Pjesa e sipërme ka një zinxhir të plotë. Xhepat anësorë janë të fiksuar dhe mund të lini gjërat e vogla të nevojshme në to. Brezi elastik në pjesën e poshtme ndjek linjat e trupit tuaj. Dizajni sportiv plotësohet me tre vija autentike të bardha adidas. Për këtë produkt u përdor poliestër i ricikluar Primegreen. Ky kostum sportiv për femra ju sjell një stil të veçantë sportiv adidas. Specifikim: • Kostum sportiv për femra • Prerje standarde • Zinxhir i plotë • Xhepa me zinxhirë anësorë • Brez elastik • Përbërja: 100% poliester i ricikluar • Ngjyra: e zezë / e bardhë • Kodi i artikullit: GM5534 .
Detaje

adidas ESSENTIALS TRACKSUIT është një kostum sportiv për femra që ofron një pamje klasike sportive. Pjesa e sipërme ka një zinxhir të plotë. Xhepat anësorë janë të fiksuar dhe mund të lini gjërat e vogla të nevojshme në to. Brezi elastik në pjesën e poshtme ndjek linjat e trupit tuaj. Dizajni sportiv plotësohet me tre vija autentike të bardha adidas. Për këtë produkt u përdor poliestër i ricikluar Primegreen. Ky kostum sportiv për femra ju sjell një stil të veçantë sportiv adidas.

Specifikim:

• Kostum sportiv për femra

• Prerje standarde

• Zinxhir i plotë

• Xhepa me zinxhirë anësorë

• Brez elastik

• Përbërja: 100% poliester i ricikluar

• Ngjyra: e zezë / e bardhë

• Kodi i artikullit: GM5534

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR TRACKSUIT
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas ESSENTIALS TRACKSUIT është një kostum sportiv për femra që ofron një pamje klasike sportive. Pjesa e sipërme ka një zinxhir të plotë. Xhepat anësorë janë të fiksuar dhe mund të lini gjërat e vogla të nevojshme në to. Brezi elastik në pjesën e poshtme ndjek linjat e trupit tuaj. Dizajni sportiv plotësohet me tre vija autentike të bardha adidas. Për këtë produkt u përdor poliestër i ricikluar Primegreen. Ky kostum sportiv për femra ju sjell një stil të veçantë sportiv adidas.

Specifikim:

• Kostum sportiv për femra

• Prerje standarde

• Zinxhir i plotë

• Xhepa me zinxhirë anësorë

• Brez elastik

• Përbërja: 100% poliester i ricikluar

• Ngjyra: e zezë / e bardhë

• Kodi i artikullit: GM5534

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR TRACKSUIT
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë