TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte SST TRACKSUIT
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GN8439)
adidas

adidas Produkte SST TRACKSUIT

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 104 3-4Y
  • 98 *
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ADICOLOR SST TRACKSUIT është kostum unisex për fëmijë me dizajn nga koleksioni i famshëm Adicolor. Seti përbëhet nga  pjesa e sipërme dhe e poshtme. Logoja mbizotëruese e Trefoil e bën atë autentike dhe të dallueshme kudo që të shfaqeni me anëtarin më të ri të familjes tuaj. Ky kostum unisex për fëmijë është përbërë nga Primeblue, një material i ricikluar i bërë nga mbeturina plastike të ricikluara të mbledhura nga plazhet dhe zonat bregdetare. Materialet e ricikluara janë pjesë e nismës së adidas për hedhjen e mbeturinave plastike. Gjeni një stil klasik dhe urban në të njëjtën kohë në një kombinim veshjesh dhe le të dihet që ditën e parë kush dikton trendet në rrugët e qytetit. Specifikim: • Kostum Unisex për fëmijë. • Pjesa e poshtme me rrip elastik • Logoja e Trefoil në të dy pjesët • Përbërja e materialit: 100% poliester i ricikluar • Ngjyra: e kuqe / e bardhë • Kodi i produktit: GN8439 .
Detaje

adidas ADICOLOR SST TRACKSUIT është kostum unisex për fëmijë me dizajn nga koleksioni i famshëm Adicolor.

Seti përbëhet nga  pjesa e sipërme dhe e poshtme. Logoja mbizotëruese e Trefoil e bën atë autentike dhe të dallueshme kudo që të shfaqeni me anëtarin më të ri të familjes tuaj.

Ky kostum unisex për fëmijë është përbërë nga Primeblue, një material i ricikluar i bërë nga mbeturina plastike të ricikluara të mbledhura nga plazhet dhe zonat bregdetare.

Materialet e ricikluara janë pjesë e nismës së adidas për hedhjen e mbeturinave plastike.

Gjeni një stil klasik dhe urban në të njëjtën kohë në një kombinim veshjesh dhe le të dihet që ditën e parë kush dikton trendet në rrugët e qytetit.

Specifikim:

• Kostum Unisex për fëmijë.

• Pjesa e poshtme me rrip elastik

• Logoja e Trefoil në të dy pjesët

• Përbërja e materialit: 100% poliester i ricikluar

• Ngjyra: e kuqe / e bardhë

• Kodi i produktit: GN8439

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas ADICOLOR SST TRACKSUIT është kostum unisex për fëmijë me dizajn nga koleksioni i famshëm Adicolor.

Seti përbëhet nga  pjesa e sipërme dhe e poshtme. Logoja mbizotëruese e Trefoil e bën atë autentike dhe të dallueshme kudo që të shfaqeni me anëtarin më të ri të familjes tuaj.

Ky kostum unisex për fëmijë është përbërë nga Primeblue, një material i ricikluar i bërë nga mbeturina plastike të ricikluara të mbledhura nga plazhet dhe zonat bregdetare.

Materialet e ricikluara janë pjesë e nismës së adidas për hedhjen e mbeturinave plastike.

Gjeni një stil klasik dhe urban në të njëjtën kohë në një kombinim veshjesh dhe le të dihet që ditën e parë kush dikton trendet në rrugët e qytetit.

Specifikim:

• Kostum Unisex për fëmijë.

• Pjesa e poshtme me rrip elastik

• Logoja e Trefoil në të dy pjesët

• Përbërja e materialit: 100% poliester i ricikluar

• Ngjyra: e kuqe / e bardhë

• Kodi i produktit: GN8439

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0091
adidas BREAKNET I janë atlete për fëmijë që do të zhvillojn&...
4.000 LEK
Shuma e kursyer 9%
4.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0090
adidas BREAKNET janë atlete për fëmijë, dizajni i të cilave ë...
4.000 LEK
Shuma e kursyer 9%
4.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX7320
adidas DURAMO SL janë atlete për fëmijë që janë gati të...
4.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.100 LEK
Ndihmë