TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Kostum M NSW CE PK TRK SUIT
NIKE Kostum M NSW CE PK TRK SUIT
NIKE Kostum M NSW CE PK TRK SUIT
NIKE Kostum M NSW CE PK TRK SUIT
NIKE Kostum M NSW CE PK TRK SUIT
NIKE Kostum M NSW CE PK TRK SUIT
NIKE Kostum M NSW CE PK TRK SUIT
NIKE Kostum M NSW CE PK TRK SUIT
NIKE Kostum M NSW CE PK TRK SUIT
NIKE Kostum M NSW CE PK TRK SUIT
Kostum për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CZ9988-010)
NIKE

NIKE Kostum M NSW CE PK TRK SUIT

Çmimi i mëparshëm
12.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.700 LEK
Çmimi me zbritje
10.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike M NSW CE PK TRK SUIT është një kostum për meshkuj që do të plotësojë stilin tuaj sportiv. I përbërë nga pëlhura poliester që është e lehtë për tu veshur. Detaje

Nike M NSW CE PK TRK SUIT është një kostum për meshkuj që do të plotësojë stilin tuaj sportiv.

I përbërë nga pëlhura poliester që është e lehtë për tu veshur.

Jaka e ngritur duket tërheqëse.

Zinxhiri me gjatësi të plotë është shumë praktik.

Specifikim:

• Përbërja: 100% poliester

• Prerje standarde

• Xhepa anash me zinxhir

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: CZ9988-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum DM6838-010
11.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Kostum DD5242-063
11.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.200 LEK
Ndihmë