TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
Kodi i artikullit:
(GN7413)
adidas

adidas Kostum SHORT TEE SET

Çmimi i mëparshëm
4.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.800 LEK
Çmimi me zbritje
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 98 2-3Y
  • 104 3-4Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
98 2-3Y
104 3-4Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
98 2-3Y
104 3-4Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë