TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Kostum NKN NSW NIKE TRICOT SET
NIKE Kostum NKN NSW NIKE TRICOT SET
NIKE Kostum NKN NSW NIKE TRICOT SET
NIKE Kostum NKN NSW NIKE TRICOT SET
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(86G796-K25)
NIKE

NIKE Kostum NKN NSW NIKE TRICOT SET

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 M
  • 5 S
  • 7 L
  • 4 XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike NSW NNK NIKE TRICOT SET është një kostum për fëmijë për djem të moshës 4 deri në 10 vjeç. Ky kostum është i përbërë nga materiali i butë që do t'u sigurojë atyre rehatinë e nevojshme, pavarësisht nëse ata janë duke luajtur me bashkëmoshatarët e tyre. Detaje

Nike NSW NNK NIKE TRICOT SET është një kostum për fëmijë për djem të moshës 4 deri në 10 vjeç.

Ky kostum është i përbërë nga materiali i butë që do t'u sigurojë atyre rehatinë e nevojshme, pavarësisht nëse ata janë duke luajtur me bashkëmoshatarët e tyre.

Zinxhiri me gjatësi të plotë, si dhe xhepat përpara, ndihmojnë të vegjlit tuaj të mbajnë gjërat e tyre te nevojshme me vete kudo që ndodhen.

Brezi elastik në pjesën e poshtme të kostumt u jep atyre komoditet shtesë.

Dizajni klasik sportiv plotësohet me logon e Nike.

Specifikim:

• Kostum për fëmijë

• Xhepat e përparmë

• Përbërja: 100% poliester

• Ngjyra: E zezë

• Kodi i artikullit: 86G796-K25

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
6 M
5 S
7 L
4 XS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike NSW NNK NIKE TRICOT SET është një kostum për fëmijë për djem të moshës 4 deri në 10 vjeç.

Ky kostum është i përbërë nga materiali i butë që do t'u sigurojë atyre rehatinë e nevojshme, pavarësisht nëse ata janë duke luajtur me bashkëmoshatarët e tyre.

Zinxhiri me gjatësi të plotë, si dhe xhepat përpara, ndihmojnë të vegjlit tuaj të mbajnë gjërat e tyre te nevojshme me vete kudo që ndodhen.

Brezi elastik në pjesën e poshtme të kostumt u jep atyre komoditet shtesë.

Dizajni klasik sportiv plotësohet me logon e Nike.

Specifikim:

• Kostum për fëmijë

• Xhepat e përparmë

• Përbërja: 100% poliester

• Ngjyra: E zezë

• Kodi i artikullit: 86G796-K25

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
6 M
5 S
7 L
4 XS

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë