TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte I FI SHINY TS
adidas Produkte I FI SHINY TS
adidas Produkte I FI SHINY TS
adidas Produkte I FI SHINY TS
adidas Produkte I FI SHINY TS
adidas Produkte I FI SHINY TS
adidas Produkte I FI SHINY TS
adidas Produkte I FI SHINY TS
adidas Produkte I FI SHINY TS
adidas Produkte I FI SHINY TS
Kodi i artikullit:
(H28830)
adidas

adidas Produkte I FI SHINY TS

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 98 2-3Y
  • 104 3-4Y
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Future Icons Shiny është një kostum unisex me dy pjesë për fëmijë për ditët e tyre të para aktive. Është i përbërë nga veshje të thurura që sigurojnë një ndjenjë butësie në lëkurën e fëmijëve tuaj. Ky produkt është i përbërë nga materiale të ricikluara Primegreen si pjesë e dëshirës së adidas për të zvogëluar mbetjet plastike. Pjesa e poshtme ka një rrip elastik, gjë që do të parandalojë lëvizjet e padëshiruara. Pjesa e sipërme është standarde dhe me një zinxhir përgjatë gjithë gjatësisë. Specifikim: • Përbërja: Poliestër i ricikluar 100% • Greengreen • Brez elastik në pjesën e poshtme • Mbërthim me zinxhir • Prerje standarde • Ngjyra: e kuqe, blu e errët .
Detaje

adidas Future Icons Shiny është një kostum unisex me dy pjesë për fëmijë për ditët e tyre të para aktive.

Është i përbërë nga veshje të thurura që sigurojnë një ndjenjë butësie në lëkurën e fëmijëve tuaj.

Ky produkt është i përbërë nga materiale të ricikluara Primegreen si pjesë e dëshirës së adidas për të zvogëluar mbetjet plastike.

Pjesa e poshtme ka një rrip elastik, gjë që do të parandalojë lëvizjet e padëshiruara.

Pjesa e sipërme është standarde dhe me një zinxhir përgjatë gjithë gjatësisë.

Specifikim:

• Përbërja: Poliestër i ricikluar 100%

• Greengreen

• Brez elastik në pjesën e poshtme

• Mbërthim me zinxhir

• Prerje standarde

• Ngjyra: e kuqe, blu e errët

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas Future Icons Shiny është një kostum unisex me dy pjesë për fëmijë për ditët e tyre të para aktive.

Është i përbërë nga veshje të thurura që sigurojnë një ndjenjë butësie në lëkurën e fëmijëve tuaj.

Ky produkt është i përbërë nga materiale të ricikluara Primegreen si pjesë e dëshirës së adidas për të zvogëluar mbetjet plastike.

Pjesa e poshtme ka një rrip elastik, gjë që do të parandalojë lëvizjet e padëshiruara.

Pjesa e sipërme është standarde dhe me një zinxhir përgjatë gjithë gjatësisë.

Specifikim:

• Përbërja: Poliestër i ricikluar 100%

• Greengreen

• Brez elastik në pjesën e poshtme

• Mbërthim me zinxhir

• Prerje standarde

• Ngjyra: e kuqe, blu e errët

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë