TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte GO FOR GOLD
NIKE Produkte GO FOR GOLD
NIKE Produkte GO FOR GOLD
NIKE Produkte GO FOR GOLD
NIKE Produkte GO FOR GOLD
NIKE Produkte GO FOR GOLD
NIKE Produkte GO FOR GOLD
NIKE Produkte GO FOR GOLD
NIKE Produkte GO FOR GOLD
NIKE Produkte GO FOR GOLD
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(16I113-A6A)
NIKE

NIKE Produkte GO FOR GOLD

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 24M 18-24M
  • 18M 12-18M
  • 12M 9-12M
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë