TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Kostum NKG GO FOR GOLD TRICOT SET
NIKE Kostum NKG GO FOR GOLD TRICOT SET
NIKE Kostum NKG GO FOR GOLD TRICOT SET
NIKE Kostum NKG GO FOR GOLD TRICOT SET
NIKE Kostum NKG GO FOR GOLD TRICOT SET
NIKE Kostum NKG GO FOR GOLD TRICOT SET
NIKE Kostum NKG GO FOR GOLD TRICOT SET
NIKE Kostum NKG GO FOR GOLD TRICOT SET
NIKE Kostum NKG GO FOR GOLD TRICOT SET
NIKE Kostum NKG GO FOR GOLD TRICOT SET
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(16I113-A6A)
NIKE

NIKE Kostum NKG GO FOR GOLD TRICOT SET

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 24M *
  • 18M *
  • 12M *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë