TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Kostum NKB G4G TRICOT TRACKSUIT
NIKE Kostum NKB G4G TRICOT TRACKSUIT
NIKE Kostum NKB G4G TRICOT TRACKSUIT
NIKE Kostum NKB G4G TRICOT TRACKSUIT
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(66H980-U9J)
NIKE

NIKE Kostum NKB G4G TRICOT TRACKSUIT

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 18M *
  • 24M *
  • 12M *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
NIKE NKB G4G TRICOT TRACKSUIT është një kostum sportiv për fëmijë aktiv. Ky kostum u siguron vogëlushëve tuaj komoditetin e nevojshëm për të eksploruar botën përreth tyre përmes lojës. Një zinxhir i plotë do t'ju ndihmojë të vishni bluzen kur është e nevojshme. Specifikim: Kostum sportiv për fëmijë Ngjyra: blu Kodi i artikullit: 66H980-U9J .
Detaje

NIKE NKB G4G TRICOT TRACKSUIT është një kostum sportiv për fëmijë aktiv.

Ky kostum u siguron vogëlushëve tuaj komoditetin e nevojshëm për të eksploruar botën përreth tyre përmes lojës.

Një zinxhir i plotë do t'ju ndihmojë të vishni bluzen kur është e nevojshme.

Specifikim:

  • Kostum sportiv për fëmijë
  • Ngjyra: blu
  • Kodi i artikullit: 66H980-U9J
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

NIKE NKB G4G TRICOT TRACKSUIT është një kostum sportiv për fëmijë aktiv.

Ky kostum u siguron vogëlushëve tuaj komoditetin e nevojshëm për të eksploruar botën përreth tyre përmes lojës.

Një zinxhir i plotë do t'ju ndihmojë të vishni bluzen kur është e nevojshme.

Specifikim:

  • Kostum sportiv për fëmijë
  • Ngjyra: blu
  • Kodi i artikullit: 66H980-U9J
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë