TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
adidas Kostum SHORT TEE SET
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(H20308)
adidas

adidas Kostum SHORT TEE SET

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.300 LEK
Shuma e kursyer: 500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 98 *
  • 92 *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ALLOVER CAMO është kostum sportiv për fëmijë. Kostumi përbëhet nga bluza dhe pantollonat e shkurtra. Detajet e verdha të ndritshme me stampimin camo do të përputhen në mënyrë të përsosur me energjinë e fëmijëve tuaj. Të dyja pjesët janë të përbëra prej pambuku të butë, i cili siguron komoditet dhe rehati. Produktet e pambukut adidas mbështesin kultivimin e qëndrueshëm dhe janë pjesë e ambicies sonë për t'i dhënë fund përdorimit të mbetjeve plastike. Specifikim: • Kostum për fëmijë   • Pantallona të shkurtra dhe bluza • T-shirt: mëngë të shkurtra • Pantallona të shkurtra: brez elastik • Logoja e Trefoil • Përbërja: 100% pambuk • Ngjyra: shumëngjyrësh .
Detaje

adidas ALLOVER CAMO është kostum sportiv për fëmijë.

Kostumi përbëhet nga bluza dhe pantollonat e shkurtra. Detajet e verdha të ndritshme me stampimin camo do të përputhen në mënyrë të përsosur me energjinë e fëmijëve tuaj.

Të dyja pjesët janë të përbëra prej pambuku të butë, i cili siguron komoditet dhe rehati.

Produktet e pambukut adidas mbështesin kultivimin e qëndrueshëm dhe janë pjesë e ambicies sonë për t'i dhënë fund përdorimit të mbetjeve plastike.

Specifikim:

• Kostum për fëmijë

 

• Pantallona të shkurtra dhe bluza

• T-shirt: mëngë të shkurtra

• Pantallona të shkurtra: brez elastik

• Logoja e Trefoil

• Përbërja: 100% pambuk

• Ngjyra: shumëngjyrësh

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas ALLOVER CAMO është kostum sportiv për fëmijë.

Kostumi përbëhet nga bluza dhe pantollonat e shkurtra. Detajet e verdha të ndritshme me stampimin camo do të përputhen në mënyrë të përsosur me energjinë e fëmijëve tuaj.

Të dyja pjesët janë të përbëra prej pambuku të butë, i cili siguron komoditet dhe rehati.

Produktet e pambukut adidas mbështesin kultivimin e qëndrueshëm dhe janë pjesë e ambicies sonë për t'i dhënë fund përdorimit të mbetjeve plastike.

Specifikim:

• Kostum për fëmijë

 

• Pantallona të shkurtra dhe bluza

• T-shirt: mëngë të shkurtra

• Pantallona të shkurtra: brez elastik

• Logoja e Trefoil

• Përbërja: 100% pambuk

• Ngjyra: shumëngjyrësh

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë