TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte SPORTSWEAR RIBBED INSERT
adidas Produkte SPORTSWEAR RIBBED INSERT
adidas Produkte SPORTSWEAR RIBBED INSERT
adidas Produkte SPORTSWEAR RIBBED INSERT
adidas Produkte SPORTSWEAR RIBBED INSERT
adidas Produkte SPORTSWEAR RIBBED INSERT
adidas Produkte SPORTSWEAR RIBBED INSERT
adidas Produkte SPORTSWEAR RIBBED INSERT
adidas Produkte SPORTSWEAR RIBBED INSERT
adidas Produkte SPORTSWEAR RIBBED INSERT
Kostum për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H42016)
adidas

adidas Produkte SPORTSWEAR RIBBED INSERT

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Ruani në listën e të preferuarave
Kostum për meshkuj adidas Kostum M Rib Tracksuit. Me këtë kostum do të jeni gati për të gjitha, qoftë për stërvitjen tuaj ose për të dalë shëtitje gjatë pasditeve tuaja. Ky model është i përbërë nga teknologjia AEROREADY për ajrosje, thurja e butë me shirita dhe xhepat e thellë kangur e bëjnë këtë kostum për ju. Ky produkt është i përbërë me Primegreen, një seri materialesh të ricikluara me performancë të lartë. Specifikimet Kostum për meshkuj 53% pambuk, 47% poliester Xhepa kangur Brez i rregullueshëm Primegreen Kodi i produktit: H42016 .
Detaje

Kostum për meshkuj adidas Kostum M Rib Tracksuit. Me këtë kostum do të jeni gati për të gjitha, qoftë për stërvitjen tuaj ose për të dalë shëtitje gjatë pasditeve tuaja. Ky model është i përbërë nga teknologjia AEROREADY për ajrosje, thurja e butë me shirita dhe xhepat e thellë kangur e bëjnë këtë kostum për ju. Ky produkt është i përbërë me Primegreen, një seri materialesh të ricikluara me performancë të lartë.

Specifikimet

 • Kostum për meshkuj
 • 53% pambuk, 47% poliester
 • Xhepa kangur
 • Brez i rregullueshëm
 • Primegreen
 • Kodi i produktit: H42016
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H04558
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H04557
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Ndihmë