TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Kostum Color Block
NIKE Kostum Color Block
NIKE Kostum Color Block
NIKE Kostum Color Block
NIKE Kostum Color Block
NIKE Kostum Color Block
NIKE Kostum Color Block
NIKE Kostum Color Block
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(86H980-U9J)
NIKE

NIKE Kostum Color Block

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7 L
  • 6 M
  • 5 S
  • 4 XS
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Color Block është një kostum sportiv për fëmijë. Perfekt, i lehtë dhe komod, ky kostum është një zgjedhje ideale për të gjitha aktivitetet e fëmijëve. Kombinimi i pjesës së sipërme me një hapje me zinxhir dhe pjesës së poshtme të thjeshtë i jep një pamje klasike sportive. Pëlhura është e butë në prekje bën që të vegjlit të shijojnë ndjenjën e rehatisë gjatë ditës. Specifikim: Kostum për fëmijë Grafika Nike Brez elastik Përbërja: 100% poliester .
Detaje

Nike Color Block është një kostum sportiv për fëmijë. Perfekt, i lehtë dhe komod, ky kostum është një zgjedhje ideale për të gjitha aktivitetet e fëmijëve. Kombinimi i pjesës së sipërme me një hapje me zinxhir dhe pjesës së poshtme të thjeshtë i jep një pamje klasike sportive. Pëlhura është e butë në prekje bën që të vegjlit të shijojnë ndjenjën e rehatisë gjatë ditës.

Specifikim:

  • Kostum për fëmijë
  • Grafika Nike
  • Brez elastik
  • Përbërja: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
7 L
6 M
5 S
4 XS
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum 86I122-023
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum 86G796-K25
Nike NSW NNK NIKE TRICOT SET është një kostum për fëmijë p&e...
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Ndihmë