TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Kostum Color Block G4G
NIKE Kostum Color Block G4G
NIKE Kostum Color Block G4G
NIKE Kostum Color Block G4G
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(76H980-U9J)
NIKE

NIKE Kostum Color Block G4G

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 3T 2-3Y
 • 4T 3-4Y
 • 2T 18-24M
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Color Block G4G është një kostum sportiv për fëmijë. I lehtë dhe i rehatshëm, ky kostum është një zgjedhje ideale për të gjitha aktivitetet e fëmijëve tuaj. Kombinimi i pjesës së sipërme me një hapje zinxhir dhe pjesës së poshtme të thjeshtë jep një pamje klasike sportive. Pëlhura është e butë dhe të vegjlit tuaj do të shijojnë ndjenjën e rehatisë gjatë ditës. Specifikimi: Logo Nike Brez elastik Përbërja: 100% poliestër .
Detaje

Nike Color Block G4G është një kostum sportiv për fëmijë. I lehtë dhe i rehatshëm, ky kostum është një zgjedhje ideale për të gjitha aktivitetet e fëmijëve tuaj. Kombinimi i pjesës së sipërme me një hapje zinxhir dhe pjesës së poshtme të thjeshtë jep një pamje klasike sportive. Pëlhura është e butë dhe të vegjlit tuaj do të shijojnë ndjenjën e rehatisë gjatë ditës.
Specifikimi:

 • Logo Nike
 • Brez elastik
 • Përbërja: 100% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Kostum
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Fëmijë djem
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Masa Masa EU Masa në cm
  3T 2-3Y
  4T 3-4Y
  2T 18-24M
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë