TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum 3 Stripes
Kodi i artikullit:
(HC0074)
adidas

adidas Kostum 3 Stripes

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 98 2-3Y
 • 104 3-4Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas 3 Stripes është një kostum për fëmijë me një dizajn klasik nga koleksioni i famshëm Adicolor.Kostumi përbëhet nga një pjesë e sipërme klasike dhe një pjesë e poshtme e kostumit adidas me një brez elastik dhe ngushtime në këmbë. Tre vijat e famshme adidas e bëjnë këtë model autentik dhe të dallueshëm kudo që ndodheni. Ky kostum për fëmijë është përbërë nga Primeblue, një material i ricikluar nga mbetjet plastike të ricikluara. Materialet e ricikluara janë pjesë e nismës sonë për asgjësimin e mbetjeve plastike. Visheni fëmijën tuaj me një stil klasik dhe urban në të njëjtën kohë me këtë kostum adidas Adicolor. Specifikimi: Primeblue Zinxhir me gjatësi të plotë Brez elastik Përbërja: 100% poliestër i ricikluar.
Detaje

adidas 3 Stripes është një kostum për fëmijë me një dizajn klasik nga koleksioni i famshëm Adicolor.Kostumi përbëhet nga një pjesë e sipërme klasike dhe një pjesë e poshtme e kostumit adidas me një brez elastik dhe ngushtime në këmbë. Tre vijat e famshme adidas e bëjnë këtë model autentik dhe të dallueshëm kudo që ndodheni. Ky kostum për fëmijë është përbërë nga Primeblue, një material i ricikluar nga mbetjet plastike të ricikluara. Materialet e ricikluara janë pjesë e nismës sonë për asgjësimin e mbetjeve plastike. Visheni fëmijën tuaj me një stil klasik dhe urban në të njëjtën kohë me këtë kostum adidas Adicolor.
Specifikimi:

 • Primeblue
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Brez elastik
 • Përbërja: 100% poliestër i ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Kostum
  Qëllimi Lifestyle
  Marka adidas
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Masa Masa EU Masa në cm
  98 2-3Y
  104 3-4Y
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë