TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte NKB B NSW THRILL CREW PANT SET
NIKE Produkte NKB B NSW THRILL CREW PANT SET
NIKE Produkte NKB B NSW THRILL CREW PANT SET
NIKE Produkte NKB B NSW THRILL CREW PANT SET
NIKE Produkte NKB B NSW THRILL CREW PANT SET
NIKE Produkte NKB B NSW THRILL CREW PANT SET
NIKE Produkte NKB B NSW THRILL CREW PANT SET
NIKE Produkte NKB B NSW THRILL CREW PANT SET
NIKE Produkte NKB B NSW THRILL CREW PANT SET
NIKE Produkte NKB B NSW THRILL CREW PANT SET
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(76J175-U90)
NIKE

NIKE Produkte NKB B NSW THRILL CREW PANT SET

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4T 3-4Y
  • 2T 18-24M
  • 3T 2-3Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CJ3818-201
4.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CW1629-102
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Ndihmë