TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte MESSI SG MTC J
adidas Produkte MESSI SG MTC J
adidas Produkte MESSI SG MTC J
adidas Produkte MESSI SG MTC J
adidas Produkte MESSI SG MTC J
adidas Produkte MESSI SG MTC J
adidas Produkte MESSI SG MTC J
adidas Produkte MESSI SG MTC J
Mrojtëse për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FS0310)
adidas

adidas Produkte MESSI SG MTC J

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
Ruani në listën e të preferuarave
adidas MESSI SG MTC J janë mbrojtëse për fëmijë (mbrojtës gjuri) për futboll me të cilat jeni gjithmonë një hap përpara kundërshtarit dhe të gatshëm për çdo duel. Ndërtimi me profil të ulët ju mbron nga konsumimi, ndërsa shiritat ngjitëse të rregullueshëm lejojnë që mbrojtëset të qëndrojnë gjithmonë në vend. Detaje

adidas MESSI SG MTC J janë mbrojtëse për fëmijë (mbrojtës gjuri) për futboll me të cilat jeni gjithmonë një hap përpara kundërshtarit dhe të gatshëm për çdo duel.

Ndërtimi me profil të ulët ju mbron nga konsumimi, ndërsa shiritat ngjitëse të rregullueshëm lejojnë që mbrojtëset të qëndrojnë gjithmonë në vend.

Mburoja me formë mbulon pjesën e poshtme të këmbëve ndërsa mbrojtëset e kyçit të këmbës sigurojnë lëvizjen e butë të këmbëve.

Mburojat ju sigurojnë siguri dhe mbrojtje ndërsa hyni në zonën nga e cila mund ta drejtoni gjuajtjen e topit drejt qëllimit tuaj.

adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme.

Ne e duam futbollin, le të luajmë futboll.

Specifikim:

• Mbrojtëset e futbollit për fëmijë

• Mbrojtëse fleksibël

• Logoja MESI në pjesën e përparme

• Shiritat ngjitës të rregullueshëm sigurojnë që mbrojtëset të jenë gjithmonë në vend

• Konfigurimi i ambienteve të brendshme

• Mbrojtëset e kyçit të këmbës sigurojnë lëvizjen e butë të këmbës

• Nënshtresa EVA

• Përbërja: 100% polipropilen

• Ngjyra: blu , e zezë, e verdhë

• Kodi i artikullit: FS0310

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas MESSI SG MTC J janë mbrojtëse për fëmijë (mbrojtës gjuri) për futboll me të cilat jeni gjithmonë një hap përpara kundërshtarit dhe të gatshëm për çdo duel.

Ndërtimi me profil të ulët ju mbron nga konsumimi, ndërsa shiritat ngjitëse të rregullueshëm lejojnë që mbrojtëset të qëndrojnë gjithmonë në vend.

Mburoja me formë mbulon pjesën e poshtme të këmbëve ndërsa mbrojtëset e kyçit të këmbës sigurojnë lëvizjen e butë të këmbëve.

Mburojat ju sigurojnë siguri dhe mbrojtje ndërsa hyni në zonën nga e cila mund ta drejtoni gjuajtjen e topit drejt qëllimit tuaj.

adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme.

Ne e duam futbollin, le të luajmë futboll.

Specifikim:

• Mbrojtëset e futbollit për fëmijë

• Mbrojtëse fleksibël

• Logoja MESI në pjesën e përparme

• Shiritat ngjitës të rregullueshëm sigurojnë që mbrojtëset të jenë gjithmonë në vend

• Konfigurimi i ambienteve të brendshme

• Mbrojtëset e kyçit të këmbës sigurojnë lëvizjen e butë të këmbës

• Nënshtresa EVA

• Përbërja: 100% polipropilen

• Ngjyra: blu , e zezë, e verdhë

• Kodi i artikullit: FS0310

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Topa FS0266
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Dorezat e portierit PARA GL TRN J ju japin përparësi ndaj një portieri riva...
1.800 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Dorezat e portierit adidas PARA GL TRN J ju japin përparësi ndaj një portie...
1.800 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë