TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 FLX ESSENTIALS 2-IN-1
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 FLX ESSENTIALS 2-IN-1
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 FLX ESSENTIALS 2-IN-1
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 FLX ESSENTIALS 2-IN-1
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 FLX ESSENTIALS 2-IN-1
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 FLX ESSENTIALS 2-IN-1
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 FLX ESSENTIALS 2-IN-1
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 FLX ESSENTIALS 2-IN-1
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 FLX ESSENTIALS 2-IN-1
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 FLX ESSENTIALS 2-IN-1
Kodi i artikullit:
(DA0453-011)
NIKE

NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 FLX ESSENTIALS 2-IN-1

Çmimi i mëparshëm
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Çmimi me zbritje
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantollona të shkurtra 2 në 1
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR WOMEN TRAINING
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë