TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Pantallona të shkurtra Sportswear Sport Essentials
NIKE Pantallona të shkurtra Sportswear Sport Essentials
NIKE Pantallona të shkurtra Sportswear Sport Essentials
NIKE Pantallona të shkurtra Sportswear Sport Essentials
NIKE Pantallona të shkurtra Sportswear Sport Essentials
NIKE Pantallona të shkurtra Sportswear Sport Essentials
NIKE Pantallona të shkurtra Sportswear Sport Essentials
NIKE Pantallona të shkurtra Sportswear Sport Essentials
Pantallona të shkurtra për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DM6817-410)
NIKE

NIKE Pantallona të shkurtra Sportswear Sport Essentials

Çmimi i mëparshëm
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Sportswear Sport Essentials ju ofrojnë komoditet dhe rehati pavarësisht nëse jeni duke bërë shëtitje me miqtë apo duke u stërvitur. Pëlhura e butë ofron një ndjesi komode gjatë pranverës dhe verës kur temperaturat fillojnë të rriten. Dizajni i veçantë në pjesën e fundme ju ofron një pamje premium, ndërsa brezi elastik i rregullueshëm lejon një përshtatje sipas dëshirës. Pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Sportswear Sport Essentials janë përbërë nga të paktën 75% material i ricikluar. Specifikimi: Prerje e lirshme Përbërja: 56% pambuk, 37% poliestër, 7% fije artificiale.
Detaje

Pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Sportswear Sport Essentials ju ofrojnë komoditet dhe rehati pavarësisht nëse jeni duke bërë shëtitje me miqtë apo duke u stërvitur. Pëlhura e butë ofron një ndjesi komode gjatë pranverës dhe verës kur temperaturat fillojnë të rriten. Dizajni i veçantë në pjesën e fundme ju ofron një pamje premium, ndërsa brezi elastik i rregullueshëm lejon një përshtatje sipas dëshirës. Pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Sportswear Sport Essentials janë përbërë nga të paktën 75% material i ricikluar.
Specifikimi:

 • Prerje e lirshme
 • Përbërja: 56% pambuk, 37% poliestër, 7% fije artificiale

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë