TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Pantallona të shkurtra Swoosh Hybrid
NIKE Pantallona të shkurtra Swoosh Hybrid
NIKE Pantallona të shkurtra Swoosh Hybrid
NIKE Pantallona të shkurtra Swoosh Hybrid
NIKE Pantallona të shkurtra Swoosh Hybrid
NIKE Pantallona të shkurtra Swoosh Hybrid
Pantallona të shkurtra për femra
Kodi i artikullit:
(DM6750-304)
NIKE

NIKE Pantallona të shkurtra Swoosh Hybrid

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
5.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Pantallonat e shkurtra për femra Nike Swoosh Hybrid janë krijuar për t'ju dhënë lirinë e plotë të lëvizjes në sport, por edhe në aktivitetet e përditshme. Prerja me bel të lartë dhe elastik ofron përshtatje sipas dëshirave tuaja. Xhepat anash ju sigurojnë ruajtjen e sigurtë të sendeve të vogla, ndërsa prerja pak më e gjatë ofron mbulim të përsosur, kështu që ju mund të angazhoheni në të gjitha aktivitetet pa shqetësim. Specifikimi: Brez elastik Xhepa anash.
Detaje

Pantallonat e shkurtra për femra Nike Swoosh Hybrid janë krijuar për t'ju dhënë lirinë e plotë të lëvizjes në sport, por edhe në aktivitetet e përditshme. Prerja me bel të lartë dhe elastik ofron përshtatje sipas dëshirave tuaja. Xhepat anash ju sigurojnë ruajtjen e sigurtë të sendeve të vogla, ndërsa prerja pak më e gjatë ofron mbulim të përsosur, kështu që ju mund të angazhoheni në të gjitha aktivitetet pa shqetësim.
Specifikimi:

 • Brez elastik
 • Xhepa anash

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë