në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni
NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni
NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni
NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni
NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni
NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni
NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni
NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni
Pantallona të shkurtra për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DX0502-717)
NIKE

NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • M
 • S
 • L
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Të përbëra nga pambuku i butë francez, pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Club Fleece Alumni ju ofrojnë rehati të plotë dhe janë ideale për çdo ditë tuajën. Janë krijuar me skaje të papërpunuara në hyrjet e xhepave dhe skajet e poshtme të pantallonave për të dhënë kështu një pamje të vjetër retro. Brezi elastik me përshtatje ju lejon t'i rregulloni më tej këto pantallona të shkurtra sipas nevojave tuaja. Pëlhura e butë franceze jep një ndjesi të lehtë dhe përshtatja e gjerë rreth ijeve dhe kofshëve ju jep një pamje dhe ndjesi të lehtë dhe të lirshme. Logoja Nike kompleton pamjen e pantallonave dhe kështu nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës më të mirë.Specifikimi: Pantallona të shkurtra Lifestyle për meshkuj Brez elastik Xhepa anash Xhep i pasmë Logo Nike Lahen në lavatriçe Përbërja: 58% pambuk, 23% pëlhurë prej fijesh artificiale, 19% poliestër.
Detaje

Të përbëra nga pambuku i butë francez, pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Club Fleece Alumni ju ofrojnë rehati të plotë dhe janë ideale për çdo ditë tuajën. Janë krijuar me skaje të papërpunuara në hyrjet e xhepave dhe skajet e poshtme të pantallonave për të dhënë kështu një pamje të vjetër retro. Brezi elastik me përshtatje ju lejon t'i rregulloni më tej këto pantallona të shkurtra sipas nevojave tuaja. Pëlhura e butë franceze jep një ndjesi të lehtë dhe përshtatja e gjerë rreth ijeve dhe kofshëve ju jep një pamje dhe ndjesi të lehtë dhe të lirshme. Logoja Nike kompleton pamjen e pantallonave dhe kështu nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës më të mirë.

Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra Lifestyle për meshkuj
 • Brez elastik
 • Xhepa anash
 • Xhep i pasmë
 • Logo Nike
 • Lahen në lavatriçe
 • Përbërja: 58% pambuk, 23% pëlhurë prej fijesh artificiale, 19% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë