në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Nike Air Max 270
NIKE Atlete Nike Air Max 270
NIKE Atlete Nike Air Max 270
NIKE Atlete Nike Air Max 270
NIKE Atlete Nike Air Max 270
NIKE Atlete Nike Air Max 270
NIKE Atlete Nike Air Max 270
NIKE Atlete Nike Air Max 270
NIKE Atlete Nike Air Max 270
NIKE Atlete Nike Air Max 270
NIKE Atlete Nike Air Max 270
NIKE Atlete Nike Air Max 270
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(AH8050-002)
NIKE

NIKE Atlete Nike Air Max 270

Çmimi i mëparshëm
24.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
24.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
24.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 41
 • 43
 • 42
 • 42.5
 • Univerzalno
  *
 • 44
 • 45
 • 46
 • 40.5
 • 40
 • 44.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet Lifestyle për meshkuj Nike Air Max 270 ju sjellin stil, rehati dhe një dozë të madhe vetëbesimi. Pjesa e sipërme prej tekstili dhe sintetike siguron ajrosje optimale dhe i mban këmbët tuaja të freskëta gjatë gjithë kohës. Shtresa e mesme me shkumë jep një ndjenjë butësie, lehtësie dhe rehatie gjatë lëvizjes. Logoja Nike dhe një gamë e bukur ngjyrash i japin këtij modeli një dizajn të veçantë. Konstruksioni elastik, i ngjashëm me një çorape, krijon një përshtatje të personalizuar dhe ju bën të ndiheni sikur atletet janë pjesë e këmbëve tuaja. Nike Air Max 270 e mori emrin e saj jo rastësisht, njësia e veçantë, tërheqëse dhe veçanërisht e dukshme Air vendoset drejtpërdrejt nën thembër duke e bërë të qartë funksionalitetin e saj - 270 gradë është komoditeti dhe stili më i mirë i modës. Tabani i gomës rrit qëndrueshmërinë e këtyre atleteve Nike për meshkuj. Vishini atletet Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni planifikuar.Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Pjesa e sipërme sintetike dhe tekstile Shtresa e mesit me shkumë Njësi Air Lidhëse Profil i cekët Logo Nike Taban gome.
Detaje

Atletet Lifestyle për meshkuj Nike Air Max 270 ju sjellin stil, rehati dhe një dozë të madhe vetëbesimi. Pjesa e sipërme prej tekstili dhe sintetike siguron ajrosje optimale dhe i mban këmbët tuaja të freskëta gjatë gjithë kohës. Shtresa e mesme me shkumë jep një ndjenjë butësie, lehtësie dhe rehatie gjatë lëvizjes. Logoja Nike dhe një gamë e bukur ngjyrash i japin këtij modeli një dizajn të veçantë. Konstruksioni elastik, i ngjashëm me një çorape, krijon një përshtatje të personalizuar dhe ju bën të ndiheni sikur atletet janë pjesë e këmbëve tuaja. Nike Air Max 270 e mori emrin e saj jo rastësisht, njësia e veçantë, tërheqëse dhe veçanërisht e dukshme Air vendoset drejtpërdrejt nën thembër duke e bërë të qartë funksionalitetin e saj - 270 gradë është komoditeti dhe stili më i mirë i modës. Tabani i gomës rrit qëndrueshmërinë e këtyre atleteve Nike për meshkuj. Vishini atletet Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni planifikuar.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Pjesa e sipërme sintetike dhe tekstile
 • Shtresa e mesit me shkumë
 • Njësi Air
 • Lidhëse
 • Profil i cekët
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë