TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte NK STADIUM FCB BKPK - FA20
NIKE Produkte NK STADIUM FCB BKPK - FA20
NIKE Produkte NK STADIUM FCB BKPK - FA20
NIKE Produkte NK STADIUM FCB BKPK - FA20
NIKE Produkte NK STADIUM FCB BKPK - FA20
NIKE Produkte NK STADIUM FCB BKPK - FA20
NIKE Produkte NK STADIUM FCB BKPK - FA20
NIKE Produkte NK STADIUM FCB BKPK - FA20
çantë shpine
Kodi i artikullit:
(CK6519-010)
NIKE

NIKE Produkte NK STADIUM FCB BKPK - FA20

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Ruani në listën e të preferuarave
Dimensionet: 31 cm x 15 cm x 43 cm Detaje

Dimensionet: 31 cm x 15 cm x 43 cm

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj BACKPACK

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Dimensionet: 31 cm x 15 cm x 43 cm

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj BACKPACK

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë