TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte W NSW ICN CLSH TIGHT
NIKE Produkte W NSW ICN CLSH TIGHT
NIKE Produkte W NSW ICN CLSH TIGHT
NIKE Produkte W NSW ICN CLSH TIGHT
NIKE Produkte W NSW ICN CLSH TIGHT
NIKE Produkte W NSW ICN CLSH TIGHT
NIKE Produkte W NSW ICN CLSH TIGHT
NIKE Produkte W NSW ICN CLSH TIGHT
NIKE Produkte W NSW ICN CLSH TIGHT
NIKE Produkte W NSW ICN CLSH TIGHT
Streçe për femra
Kodi i artikullit:
(CU6481-010)
NIKE

NIKE Produkte W NSW ICN CLSH TIGHT

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Streçet për femra Nike Sportswear Icon Clash janë përbërë prej pëlhure fleksibël për t'ju dhënë një ndjenjë rehatie dhe lirie. Projektuar për aktivitetet e kohës së lirë, këto streçe klasike kanë një stampim Nike në ngjyrë argjendi për të theksuar stilin autentik sportiv. Detaje

Streçet për femra Nike Sportswear Icon Clash janë përbërë prej pëlhure fleksibël për t'ju dhënë një ndjenjë rehatie dhe lirie.

Projektuar për aktivitetet e kohës së lirë, këto streçe klasike kanë një stampim Nike në ngjyrë argjendi për të theksuar stilin autentik sportiv.

Ato janë përbërë në një konstruksion të lehtë pambuku me një brez të gjerë elastik dhe përshtaten në mënyrë të përkryer me vijën e trupit.

Pëlhura e shtrirë me teknologjinë e materialit Dri-FIT rregullon lagështinë dhe ju lejon të mbani ndjenjën e thatësisë dhe rehatisë.

Specifikim:

• Përbërja: 61% pambuk, 33% poliester, 6% material elastik

• Ngjyra: E zezë

• Kodi i artikullit: CU6481-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë