TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE Produkte NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE Produkte NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE Produkte NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE Produkte NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE Produkte NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE Produkte NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE Produkte NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE Produkte NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE Produkte NIKE ZOOM WINFLO 7
Atlete për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CJ0291-008)
NIKE

NIKE Produkte NIKE ZOOM WINFLO 7

Çmimi i mëparshëm
14.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.500 LEK
Shuma e kursyer: 7.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9.5 43 27.5
  • 8.5 42 27
  • 7.5 40.5 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Air Zoom Winflo 7 ju mban në lëvizje me një dizajn të azhurnuar rrjetë dhe shtresë të shtuar. Projektuar për vrapimin e përditshëm, ndjesia e tyre e zbutur ju ndihmon të qëndroni të përqendruar në pistë. Detaje

Nike Air Zoom Winflo 7 ju mban në lëvizje me një dizajn të azhurnuar rrjetë dhe shtresë të shtuar.

Projektuar për vrapimin e përditshëm, ndjesia e tyre e zbutur ju ndihmon të qëndroni të përqendruar në pistë.

Detajet e rrjetës përmes pjesës së sipërme ndihmojnë për të përmirësuar rrjedhën e ajrit në çdo hap.

Fijet sintetike janë të lehta dhe sigurojnë një ndjesi të sigurt.

Specifikim:

• Tabani prej gome

• Ngjyra: gri

• Kodi i produktit: CJ0291-008

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Vrapim

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Air Zoom Winflo 7 ju mban në lëvizje me një dizajn të azhurnuar rrjetë dhe shtresë të shtuar.

Projektuar për vrapimin e përditshëm, ndjesia e tyre e zbutur ju ndihmon të qëndroni të përqendruar në pistë.

Detajet e rrjetës përmes pjesës së sipërme ndihmojnë për të përmirësuar rrjedhën e ajrit në çdo hap.

Fijet sintetike janë të lehta dhe sigurojnë një ndjesi të sigurt.

Specifikim:

• Tabani prej gome

• Ngjyra: gri

• Kodi i produktit: CJ0291-008

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Vrapim

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""