në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Produkte Ball Pump
Kodi i artikullit:
(NSA13001)
NIKE

NIKE Produkte Ball Pump

Çmimi i mëparshëm
1.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
1.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
1.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • ONE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DJ9779-200
15.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
26.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DJ6012-001
13.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
19.400 LEK
Ndihmë